11.04.2014. 19:23
Baltijas Basketbola līgas pirmajā spēlē par trešo vietu uzvaru izcīnījusi Tartu „Rock”, ar 75:62 pieveicot „Pyrinto”. Uzvarētājs tiks noskaidrots divu spēļu summā.

Tartu „Rock” C grupā regulārajā sezonā ieņēma vien trešo vietu, taču izslēgšanas spēlēs pārliecinoši izslēdza „Jēkabpili” (divu spēļu summā ar +52), taču pusfinālā sekoja zaudējums pret „Tonybet”. Savukārt „Pyrinto” regulāro sezonu noslēdza otrajā vietā.

Pirmajā mačā par trešo vietu BBL „Pyrinto” izgāzās otrajā ceturtdaļā, kad guva tikai septiņus punktus. Igaunijas kluba basketbolisti šo pretinieku vājuma mirkli izmantoja un pirmo puslaiku noslēdza ar 36:29.

Arī turpinājumā „Rock” līderi Vilmants Diliss un Vinsents Simpsons spēlēja rezultatīvi, turklāt Diliss savāca arī 13 atlēkušās bumbas. „Rock” pārsvars atlēkušajās bumbās bija ievērojams (46:36), un tā uzvarēja ar 75:62. Simpsons guva 20 punktus, bet Diliss pievienoja 17.

Otrā spēle par trešo vietu tiks aizvadīta parīt, bet rīt tiks sākta cīņa par BBL čempionu titulu, kurā spēkosies „Tonybet” un „Siaulai”.

Izmantotie resursi:Baltic Basketball League