21.05.2015. 18:30
"US Open" čempions Marins Čiličs uz "French Open" dosies nelāgā noskaņojumā, jo šogad nav spējis gūt vairāk par četrām uzvarām, ceturtdien ciešot sakāvi Ženēvas turnīra ceturtdaļfinālā, ar rezultātu 5:7, 3:6 zaudējot Santjago Hiraldo.

Marins Čiličs būtībā bija pelnījis zaudēt jau savā pirmajā mačā, taču spēja izglābties no zaudējuma pret krievu tīni Andreju Rubļovu, atspēlējot mačbumbu.

Zīmīgi, ka Horvātijas pirmais numurs līdz šim Santjago Hiraldo ne reizi nebija zaudējis, kolumbieti apspēlējot visos četros mačos, turklāt allaž tas notika bez zaudētiem setiem (9-0). Šodien Čiličam nebija nevienas breikbumbas!

Sezonas sākumu pleca savainojuma dēļ izlaidušais Čiličs šogad guvis tikai četras uzvaras (4-6), bet kopš triumfa septembrī "US Open" tikai vienā no nākamajiem 10 turnīriem ticis tālāk par ceturtdaļfinālu. Tas viņam izdevās oktobrī Kremļa kausā, kur Marins kļuva par čempionu.

Hiraldo tikai otro reizi (2-23) pieveica Top 10 spēlētāju. Karjeras pirmā Top 10 uzvara Santi bija pagājušajā gada maijā, kad Madridē (arī uz māla) izdevās pieveikt Endiju Mareju – 6:3, 6:2. Skots tobrīd bija 8. vietā, bet Čiličam šobrīd 10. pozīcija, tādējādi Hiraldo šodien guvis karjeras lielāko uzvaru.