25.07.2014. 19:08

, LSM.LV - Sports

Lagodskis turnīru sāka ceturtdaļfinālā, kur ar 8:0 pieveica japāni Riosuki Kakeiju, bet cīņā par vietu finālā ar 0:10 piekāpās nākamajam sacensību uzvarētājam mājiniekam Hetagam Gazjumovam.

Par uzvaru pacīnīties Lagodskim neizdevās pacīnīties arī bronzas duelī, kur pēc tiesnešu lēmuma otrajā periodā viņa pretiniekam amerikānim Džeikobam Stīvenam Varneram uzvaru piešķīra par acīmredzamu tehnisko pārākumu. Varners pirmajā periodā ieguva 4:0 pārsvaru, ko pēc pārtraukuma līdz cīņas pārtraukšanai palielināja līdz 10:0.

Baku startēja arī Armands Zvirbulis, kurš svarā līdz 86 kilogramiem pirmajā cīņā ar 0:6 zaudēja ASV cīkstonim Edvardam Lī Rutam un netika ceturtdaļfinālā.

Zelta "Grand Prix" finālsacensības turpināsies sestdien ar sieviešu sacensībām, kur vienīgā Latvijas pārstāve Laura Skujiņa ir pieteikta svara kategorijā līdz 69 kilogramiem.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana