04.06.2015. 08:33

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Čikāgas komanda atspēlējās no zaudētas pozīcijas - Alekss Kilorns piektajā minūtē bija atklājis rezultātu mājiniekiem. Trešajā periodā ''Blackhawks'' nepilnās divās minūtēs guva divus vārtus. Vispirms Teuvo Teravainens panāca izlīdzinājumu, bet četras minūtes un 34 sekuindes līdz pamatlaika beigām Antuāns Vermets guva uzvaras vārtus.

Par spēles pirmo zvaigzni atzina Tervainenu, kurš ne tikai guva vārtus, bet rezultatīvi piespēlēja arī otrajā vārtu guvumā.

Korijs Kroufords uzvarētāju vārtos atvairīja 22 no 23 metieniem, bet Bens Bišops ''Lightning'' vārtos - 19 no 21 metiena.

''Lightning'' sistēmā spēlē arī Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis.

''Blackhawks'' Stenlija kausa finālā spēlē 14. reizi. Čikāgas komanda kausu ieguvusi piecas reizes - no tām arī 2010. un 2013. gadā, kad spēlēja finālā iepriekšējās reizes. ''Lightning'' vienīgo reizi spēlēja finālā 2004. gadā, kad arī uzvarēja.

Otrā spēle sērijā līdz četrām uzvarām arī notiks Tampā - sestdien.Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties