04.11.2015. 16:58
Latvijas U21 izlases futbolists Andrejs Cigaņiks šodien piedalījās UEFA Jaunatnes līgas spēlē Leverkūzenes „Bayer 04” jauniešu komandas sastāvā, ciešot sakāvi pret „Roma” ar 1:5. Viņa komandai tas bija pirmais zaudējums šajā turnīrā.

18 gadus vecais Andrejs Cigaņiks savas komandas sastāvā pamatsastāvā izgāja ceturtajā UEFA Jaunatnes līgas mačā pēc kārtas. Šodienas mačs izbraukumā pret „Roma” jauniešiem gan izvērtās ļoti neveiksmīgs, jo jau sestajā minūtē tika ielaisti vārti, bet spēles pirmajā pusstundā „Roma” bija panākusi jau 3:0.

Otrajā puslaikā „Roma” guva vēl divus vārtus un parūpējās par sagrāvi, kamēr Cigaņika komanda 83. minūtē iesita goda vārtus. Latviešu futbolists laukumā pavadīja visas 90 minūtes, un pret viņu divreiz tika pārkāpti noteikumi. Kā norādīts UEFA mājaslapā, "Roma" šajā mačā dominējusi un radījusi momentus vēl vairāku vārtu gūšanai.

Grupas kopvērtējumā „Bayer” gan saglabā vēl līderpozīcijas, vismaz līdz „Barcelona” jauniešu šī vakara spēles beigām, jo šis Cigaņika komandai bija tikai pirmais zaudējums. Savukārt Romai gluži otrādi, proti, pirmā uzvara, turklāt iepriekšējās trīs spēlēs bija gūti tikai vieni vārti.

Jaunatnes līgā šajā kārtā Latvija pārstāvēta arī citā veidā, proti, šī vakara maču Ungārijā starp „Puskas Akademia Felcsut” un Glāzgovas „Celtic” jauniešu komandām apkalpos Latvijas tiesnešu brigāde ar galveno tiesnesi Vadimu Direktorenko, kuram palīdzēs līnijtiesneši Aleksejs Spasjoņņikovs un Raimonds Tatriks.

V. Komanda S U N Z Vārti P
1. Bayer 04 4 2 1 1 5:7 7
2. Barcelona 3 1 2 0 4:1 5
3. Roma 4 1 2 1 6:3 5
4. BATE 3 0 1 2 0:4 1

Izmantotie resursi:The official website for European football –...Latvijas tiesnešu brigāde apkalpos UEFA...