10.09.2014. 13:15

Šajā sezonā sportiskā intriga ir ļoti augsta, jo tikai pēdējā posmā tiks noskaidrots Vivus.lv MTB maratona 2014. gada kopvērtējuma uzvarētājs gan vīriešu, gan sieviešu grupās, Yuasa Kalnu karalis, kā arī labākā Latvijas Valsts Meži  Pusmaratona komanda.

Uz šo posmu īpaši aicinām ikvienu kurš piedalījies kādā no iepriekšējiem Vivus.lv MTB maratona posmiem, jo pēc sacensībām gan braucējus, gan līdzjutējus organizatori ielūdz uz noslēguma apbalvošanas ceremoniju un «Dobeles Dzirnavnieks pasta party».

Pasākuma programmā paredzēts mūzikālais priekšnesums, preses konference, Vivus.lv MTB maratona un Latvijas Valsts Meži MTB pusmaratona sezonas uzvarētāju apbalvošana visām grupām, atrakcijas, loterija un dejas. Tā būs lieliska iespēja satikt pieredzējušākos braucējus un savus draugus, lai neformālā gaisotnē apspriestos un novērtētu šī gada velo veiksmes un piedzīvojumus.

Vakara programma:

18:00 - maratona distances  kopvērtējuma pirmo 3 vietu (sieviešu un vīriešu) un komandu uzvarētāju pārstāvju preses konference, kurā aicināti piedalīties visi dalībnieki, atbalstītāji un fani

18:30 - uzkodas, dzērieni, Dobeles Dzirnavnieks pasta party

19:00 - mūzika

19:30 - Vivus.lv MTB maratona sezonas kopvērtējuma apbalvošana

20:30 – Mūzika un vakara balle

Pieteikšanās un vairāk informācijas –"Rezerves virsnieku apvienība" ''Akmenskalni'', Raunas novads Jātnieku sports
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties