15.11.2017. 22:41

Somijas “Mestis” jeb otrajā pēc spēka līgā “Kettera” zaudēja “Jokipojat” ar 1:4. Rūdolfs Maslovskis laukumā pavadīja 12:34 minūtes un ar rezultativitāti neatzīmējās, spēli pabeidzot ar neitrālu lietderību. Astoņos mačos šosezon uzbrucējs guvis vienus vārtus un atdevis divas piespēles.

Čehijā savā starpā tikās divās latviešu pārstāvētās komandas un pārliecinošu uzvaru pār “Aukro Berani” izcīnīja “Mountfield” – 5:1. Vienus no uzvarētāju vārtiem guva Oskars Cibuļskis (18:43 minūtes) no Andra Džeriņa (14:11 minūtes, +1) piespēles. Aizsarga kontā arī viena piespēle. Ralfam Freibergam 20:06 minūtes laukumā un viens noraidījums, bet Robertam Bukartam 15:05 minūtes uz ledus un četri metieni.

Zviedrijas “Allsvenskan” turnīrā “Timra” piekāpās AIK ar 1:3. Maksims Ponomarenko visu spēli noskatījās no komandas soliņa.