01.12.2017. 23:24

Čehijas čempionātā ar vārtu guvumu izcēlās Oskars Cibuļskis, kurš 43. minūtē palīdzēja „Mountfield” panākt neizšķirtu 4:4 pret „Bili Tygri”. Pēcspēles metienos Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā komanda tomēr cieta zaudējumu. Cibuļskim šajā mačā nospēlētas veselas 24:40 minūtes un neitrāls lietderības koeficients, kā arī divas soda minūtes, kamēr Džeriņš 16 ar pusi minūtēs metienus pa vārtiem neizdarīja un arī palika ar neitrālu lietderības koeficientu, taču nerealizēja savu pēcspēles bullīti.

Pamatīgu zaudējumu tikmēr piedzīvoja Ralfa Freiberga un Roberta Bukarta pārstāvētā „Zlin”, ar 0:5 viesos zaudējot „Vitkovice”. Abi Latvijas spēlētāji gan šajā sagrāvē palika ar neitrālu lietderības koeficientu.

Sauso zaudējumu EBEL cieta Zinta Naura Zuševica pārstāvētā Grācas „99ers”, kas ar 0:2 piekāpās līgas līderei Vīnes „Capitals”. Zuševics mača protokolā bija ierakstīts ceturtajā maiņā. Bet Dānijā Roberts Jekimovs traumas dēļ izlaida „Frederikshavn” uzvaru ar 3:2 pār „Gentofte”.

Vācijā sesto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja „Panther” ar Arvīdu Reķi sastāvā. Šoreiz ar 3:4 viesos tika zaudēts „Munchen”. Reķis ar punktiem neizcēlās.

Krievijas Augstākajā līgā (VHL) vārtus guvis Rīgas „Dinamo” sastāvā sezonu uzsākušais Nikolajs Jeļisejevs, kurš palīdzēja „Tseng Tou” ar 3:2 pieveikt CSK VVS. Viņa komandas biedrs Ēriks Ševčenko šoreiz punktus neguva, bet viņu komandai tas bija jau sestais panākums pēc kārtas. Bet Edgaram Siksnam un „Karaganda” zaudējums bullīšos ar 2:3 pret „Chelmet”, kamēr Artūrs Ozoliņš „Krasnoyarsk” sastāvā ar 1:3 piekāpās „SKA Neva”.

Slovākijas čempionātā Jānis Andersons palīdzēja „Zvolen” ar 4:2 pieveikt „Banska Bystrica”, gūstot piekto uzvaru pēc kārtas. Bet Kobas Jasa vārti neglāba arī Māra Jasa un Artūra Salijas pārstāvēto „Nove Zamky” no zaudējuma bullīšos ar 2:3 pret „Zilina”. Koba arī nopelnīja desmit minūšu sodu par iesaistīšanos asumos.

Somijas pēc spēka otrajā līgā Rūdolfs Maslovskis piedalījās „Kettera” uzvarā pār „Tuto” ar 5:3. Maslovskis pats, spēlējot trešajā maiņā, punktus gan neguva.