05.11.2017. 21:40

Čehijas čempionāta Zlīnas „Aukro Berani” piedzīvoja zaudējumu pret „Olomouc” ar 1:3. Ralfam Freibergam 23:09 minūtes laukumā, Robertam Bukartam - 21:03, abiem negatīvs lietderības koeficients -2.

Prāgas „Sparta” un Hradeckraloves „Mountfield” mača uzvarētājs tiks noskaidrots papildlaika pēdējā sekunde – ar 2:1 uzvaru svinēja „Mountfield”. Oskaram Cibuļskim (1+3 šosezon) ir lielākais spēles laiks komandā – 23:57 minūtes, Andris Džeriņš (1+2 šosezon) laukumā pavadīja 18:20 minutes.

Slovākijas čempionāta divu Latvijas hokejistu pārstāvēto klubu cīņā uzvaru izcīnīja Jāņa Andersona „Zvolen”, kas pēcspēles metienu sērijā pārspēja Artūra Salijas „Nove Zamky” ar 4:3. Neviens no diviem aizsargiem ar rezultativitāti neatzīmējās, bet Māris un Koba Jasi palika ārpus pieteikuma.

Krievijas pēc spēka otrajā līgā Karagandas „Saryarka” ar 1:3 piekāpās „Ryazan”. Edgars Siksna laukuma pavadītajās 23:06 minūtēs trīs reizes meta pa vārtiem. Komandas rezultatīvāko aizsargu sarakstā Siksna ieņem otro vietu ar desmit (1+9) punktiem 18 mačos.

DEL turnīrā Augsburgas „Panther” ar 1:3 atzina „Schwenninger” pārākumu. Arvīds Reķis (0+2 šosezon) vienīgajā vārtu guvumā nepiedalījās.

Dānijas „Metal ligaen” „Fighters” cieta sagrāvi pret „Rungsted Seier Capital” ar 1:7. Viktors Čubars spēlēja trešajā maiņa, un pēc šī mača viņa statistika nemainījās – trīs piespēles 19 spēlēs.

Austrijas atklātajā čempionāta Grācas „99ers” piekāpās „Fehervar AV19” ar 2:3. Zintis Nauris Zuševics spēlēja trešajā maiņā un palika bez punktiem. Šosezon uzbrucējam izdevies gūt divus vārtus un piecas reizes rezultatīvi piespēlēt aizvadītajos 17 mačos.

Izmantotie avoti:https://www.del.orgВысшая хоккейная лига - Официальный сайтHokej.cz - web českého hokejeHOKEJ.skmetalligaen.dkerstebankliga.at