08.07.2016. 22:21
Šodien ar trim mačiem tika ievadīta Super Rugby čempionāta 16. kārta un tajā pie ļoti pārliecinošas uzvaras tika “Chiefs” komanda, kas ar 50:5 sagrāva “Reds”.

Pirmspēdējā Super Rugby čempionāta kārta tika iesākta bez pārsteigumiem, jo pie uzvarām tika visas trīs maču favorītes, kuras ir arī savu apakšgrupu līderes.

Tā “Brumbies” tikās ar “Blues” un uzvarēja ar 40:15. Te gan jāsaka, ka “Brumbies” jau pirmajās pārdesmit minūtēs bija ieguvuši pēsvaru, kas viņu oponentiem bija nesadeldējams, jo piezemējumus guva Džeroms Kaino, Džeimss Pārsons, Sems Pretlijs un Mets Dafijs, bet Pīrs Frensiss četras reizes bija precīzs realizācijā.

Turklāt, šāds izrāviens “Brumbies” padevās neskatoties uz to, ka jau pieminētais Kaino no 11. līdz 21. minūtei bija noraidīts no laukuma. Tas gan viņam neliedza otrā puslaika sākumā veikt otro ātro piezemējumu.

Nekāda lielā cīņa nenotika arī visa Super Rugby čempionāta līderu, “Chiefs” cīņā pret vienu no vājākajām komandām, “Reds”, jo spēles beigās rezultāts uz tablo bija austrāliešiem neiepriecinošs – 50:5 par labu “Chiefs”. Pāris ātri piezemējumi nodrošināja komandai uzvaru, bet tālākajā mača gaitā Hamiltonas komandas spēlētāji varēja uzlabot savu statistiku.

Neliels cerību stariņš par līdzīgu spēli pavīdēja pēdējā šīs dienas mačā, kurā cīnījās divas DĀR komandas – Johanesburgas “Lions” un “Southern Kings” no Portelizabetas. Lai arī “Lions” komandai bija pārsvars jau no pašām pirmajām mača minūtēm, viņi to nespēja pārvērst punktos un pirmais puslaiks noslēdzās pie rezultāta 17:7, kas ļāva domāt, ka čempionāta jaunpienācējiem, “Southern Kings”, varētu izdoties šajā spēlē, ja ne uzvarēt, tad pacīnīties par bonusa punktu.

Otrais puslaiks sākās pēc iepriekšējā scenārija, taču drīz vien debitantiem beidzās argumenti un arī spēks, tāpēc “Lions” guva piecus piezemējumus pēc kārtas uz ko viesi atbildēja vien ar vienu piezemējumu jau mača pieliktajā laikā. Mača beigu rezultāts – 57:21.

Pēc šīs uzvaras Johanesburgas komanda kļuva par čempionāta līderi, par vienu punktu apsteidzot “Chiefs”.