22.11.2017. 20:50

„Chelsea” maču iesāka visai pieticīgi un gandrīz piedzīvoja spēcīgu šoku – 13. minūtē ātrajā uzbrukumā „Qarabag” izspēlēja līdz Mičela sitienam soda laukumā, un viņš no lieliskas situācija sita spēcīgi pa vārtu pārliktni. Arī atkārtotais sitiens vietējai komandai nesanāca, un Tibo Kurtuā vārti palika neieņemti.

No viena grāvja pavisam ātri spēle ieleca otrā – pēc piecām minūtēm Viljāns ielauzās soda laukumā un tika pagrūsts no muguras. Tas noveda pie „Qarabag” sliktākā iespējamā scenārija, proti, pendeles, ko realizēja Edens Azārs, un noraidījuma, ko saņēma „Qarabag” kapteinis Sadigovs.

„Chelsea” līdz ar to ieguva visas priekšrocības un vairākumā uzbruka jau daudz pārliecinošāk. Otros vārtus tā spēja gūt pirmā puslaika izskaņā, kad tika veikta skaista izspēle, kurā Azārs atspēlēja uz aizmuguri tieši pa skrējienam brīvajam Viljānam, kurš nekļūdīgi sita stūrī.

Otrajā puslaikā lielu jautājumu par spēles uzvarētāju vairs nebija, un „Chelsea” spēlējoties izniekoja daudzas vārtu gūšanas iespējas, cenšoties nevis vienkārši nogādāt bumbu vārtos, bet gan paveikt to skaisti. Trešie vārti gan tāpat tika gūti – to paveica Sesks Fabregass ar vēl vienu realizētu 11 metru soda sitienu. Fabregasam tas bija atkārtots sitiens, jo pirmais netika ieskaitīts „Chelsea” spēlētāja pāragras ienākšanas soda laukumā dēļ.

85. minūtē savu rēķinu palielināja Viljāns, kurš pēc reida laukuma centrā izpildīja tālsitienu no apmēram 22 metriem un precīzi trāpīja gar pašu vārtu stabu, panākot 4:0. Pēc tam vēl rezultātu palielināt vajadzēja Alvaro Moratam, kurš izniekoja slīpu izgājienu viens pret vienu.

Līdz ar šo uzvaru „Chelsea” garantējusi savu vietu astotdaļfinālā, jo kļuvusi neaizsniedzama Madrides „Atletico” vienībai. Savukārt „Atletico” savas izredzes mēģinās saglabāt šī vakara mačā pret „Roma”, taču jebkurā gadījumā būs neparocīgās pozīcijās pirms pēdējās kārtas, jo „Roma” pēdējā kārtā savā laukumā uzņems „Qarabag”, kamēr Madridi gaidīs tikšanās ar „Chelsea”.

Izmantotie resursi:The official website for European football –...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties