27.09.2014. 22:00
Pie uzvarām Anglijas futbola premjerlīgas spēlēs sestdien tikušas turnīra līdervienība Londonas «Chelsea» un pašreizējie valsts čempioni Mančestras «City».

«Chelsea» komanda savā laukumā ar 3:0 (1:0) pārspēja Birmingemas «Aston Villa» komandu.

Mača rezultāts tika atklāts spēles septītajā minūtē, kad mājiniekus vadībā izvirzīja brazīlietis Oskars, savukārt 59.minūtē brazīliešu izcelsmes Spānijas uzbrucējs Djegu Košta, gūstot jau savus astotos vārtus sešās premjerlīgas spēlēs.

Savukārt galarezultātu cīņas 79.minūtē uzstādīja vēls viens brazīlietis Viljans.

Panākums arī Mančestras «City», kas izbraukumā ar 4:2 (2:2) pārspēja Hallas «City».

Lai gan pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 2:2, otrajā puslaikā pašreizējie Anglijas čempioni nodrošināja uzvaru.

Uzvarētāju labā ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās bosnietis Edins Džeko, bet pie jau kārtējā vārtu guvuma Mančestras kluba sastāvā tika pieredzējušais Frenks Lempards.

Pie panākuma tikusi arī līdervienības «Chelsea» tuvākā sekotāja kopvērtējuma tabulā «Southampton», kas sestdien ar 2:1 (0:0) savā laukumā pārspēja Londonas «Queens Park Rangers».

Nostāties uz uzvaras takas beidzot izdevies arī titulētajam Mančestras klubam «United», kas savā laukumā ar 2:1 (2:1) pārspēja Vesthemas «United».

Pēc Veina Rūnija un Nīderlandes uzbrucēja Robina van Pērsija precīzajiem sitieniem Mančestras komanda 22 minūšu laikā panāca 2:0, taču 37.minūtē vienus vārtus atguva senegāliešu uzbrucējs Diafra Sako.

Tiesa, Vesthemas klubam neizdevās atspēlēt vēl vienus vārtus, turklāt 59.minūtē sarkano kartīti nopelnīja Rūnijs, atstājot mājiniekus mazākumā.

Tikmēr Liverpūles derbijā starp abām šīs pilsētas komandām «Liverpool» un «Everton» tika fiksēts kaujiniecisks neizšķirts 1:1 (0:0).

Dueļa rezultātu 65.minūtē atklāja mājinieku mīlulis Stīvens Džerārds, taču jau kompensācijas laikā viesiem izdevās panākt neizšķirtu.

Ar šādu pašu rezultātu sestdien neizšķirti cīnījās vietējā Londonas «Arsenal» un Totenhemas «Hotspur».

Arī šajā spēlē rezultāts tika atklāts otrajā puslaikā, kad «Hotspur» komandu vadībā izvirzīja Beļģijas izlases uzbrucējs Nasers Šadlī, taču 74.minūtē «Arsenal» pussargs pussargs Alekss Oksleids-Čemberlens panāca izlīdzinājumu.

Premjerlīgas kopvērtējumā līdere ar sešās spēlēs izcīnītiem 16 punktiem ir «Chelsea», no kuras trīs punktus atpaliek «Southampton». Mančestras «City» rēķinā ir 11 punkti, bet «Arsenal», Svonsī «City» un «Aston Villa» tikušas pie desmit punktiem.

Mančestras «United» ar astoņiem punktiem ir septītā, bet «Liverpool» tikusi pie septiņiem punktiem un ieņem vien 12.vietu.