04.02.2014. 10:05

• «Arsenal» pēc uzvaras atgriežas Anglijas premjerlīgas vadībā 2013. g. 29. decembris
  • Mančestras «City» vismaz uz laiku kļūst par premjerlīgas līderi 2014. g. 12. janvāris

Aizvadītajā mačā «Chelsea» ar rezultātu 1:0 viesos uzveica Mančestras «City» vienību.

Jau pirmajās minūtēs starp «Chelsea» un «City» dominēja aktīvs futbols, kurā abām komandām netrūka iespēju atklāt cīņas rezultātu. Tiesa, lielāks pārsvars piederēja mājiniekiem, kamēr Londonas vienība izmantoja pretuzbrukumu taktiku.

Tomēr «Chelsea» klubam dueļa 27.minūtē bija lieliska iespēja izvirzīties vadībā, jo pretuzbrukumā pret diviem Mančestras aizsargiem aizskrēja uzreiz četri Londonas komandas futbolisti, taču «City» vārtsargs Džo Hārts atvairīja brazīlieša Ramiresa sisto bumbu.

Pēc piecām minūtēm Londonas komanda tomēr atklāja mača rezultātu, jo 32.minūtē Ramiresa sitiens soda laukumā tika bloķēts, bet atlēkusī bumba nonāca pie serba Braņislava Ivanoviča, kurš ar spēcīgu sitienu trieca to Hārta sargātajos vārtos. Pēcāk starp abām komandām turpinājās atklāts futbols, bet minūti līdz pirmā puslaika beigām Eto pamanījās trāpīt pa «City» vārtu pārliktni.

Otrajā puslaikā Mančestras klubam Londonas vienības teicamās aizsardzības dēļ nekādi neizdevās gūt vārtus, turklāt to nespēja arī «Chelsea», kas vēl pāris reizes pamanījās norībināt mājinieku vārtu konstrukciju.

Premjerlīgas kopvērtējumā pēc šā dueļa «Chelsea» ar 53 punktiem 24 spēlēs pakāpās uz trešo vietu, bet «City» ar identisko bilanci atrodas pozīciju augstāk.

Savukārt tabulas pirmajā vietā ar 55 punktiem atrodas šosezon veiksmīgi spēlējošā Londonas «Arsenal» vienība.