29.04.2015. 23:41
Šovakar Anglijas Premjerlīgā pārcelto 27. kārtas spēli aizvadīja topošā čempionvienība Londonas "Chelsea", viesos tiekoties ar "Leicester City". Kaut arī pirmā puslaika izskaņā laukuma saimnieki izvirzījās vadībā ar rezultātu 1:0, otrajā puslaikā londonieši guva trīs bezatbildes vārtus, svinot uzvaru un jau nākamajā kārtā Žuzē Mourinju vadītajai komandai būs iespēja oficiāli noformēt Anglijas čempiontitulu.

Žuzē Mourinju vadītajai "Chelsea" šovakar bija iespēja spert priekšpēdējo soli pretī uzvarai Anglijas čempionātā, atlika vien izcīnīt trīs punktus izbraukumā pret "Leicester City". Uzdevums gan nesolījās būt viegls, jo Naidžela Pīrsona vadītā vienība izmisīgi cīnās par vietas saglabāšanu Premjerlīgā un pēdējos četrus mačus bija uzvarējusi, izrāpjoties no šķietami bezcerīgas pozīcijas izkrišanas zonā. Viesu sākumsastāvā atgriezās centra uzbrucējs Didjē Drogbā, bet vārtu drošība šoreiz tika uzticēta Petram Čeham. Mājinieki jau ar pirmajām minūtēm nodemonstrēja, ka nebaidās no diezgan atklātas spēles pret turnīra līdervienību, neļaujot pretiniekiem koncentrēties tikai uzbrukumiem.

Kopumā gan londonieši pretinieka laukuma pusē izskatījās pārliecinošāk, regulāri demonstrējot savu meistarības pārākumu saspēlē. Tomēr laukuma saimnieki brīžiem ne bez veiksmes palīdzības, savus vārtus nosargāja drošībā, bet paši regulāri atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem. 41. minūtē "Leicester" sarīkoja īstu haosu "Chelsea" aizsardzības rindās un bija ļoti tuvu vārtu guvumam, kad Pola Končeski sitienu atvairīja Čehs, bet dažas sekundes pēc tam Estebana Kambjaso raidīto bumbu atsita aizsargs. Tomēr ar to vēl puslaika notikumi nebeidzās, jo kompensācijas laikā mājinieki paspēja izveidot ātru pretuzbrukumu, Džeimijs Vardijs izpildīja piespēli soda laukumā, Sesars Aspilikueta neveiksmīgi paslīdēja un Marks Olbraitons trieca bumbu tīklā (1:0).

Acīmredzami pārtraukumā Mourinju bija ģērbtuvēs veicis pamatīgas pārrunas ar spēlētājiem, jo jau 48. minūtē viesi izlīdzināja rezultātu. Pēc izspēles labajā malā Braņislavs Ivanovičs atdeva piespēli soda laukumā, kur Drogbā nepaspēja nosegt aizsargi (1:1). "Chelsea" turpināja aizrautīgi uzbrukt un turpmākajās minūtēs neizmantoja vēl pāris ļoti labas iespējas gūt vārtus un izvirzīties vadībā. Pamazām no zaudēto vārtu šoka atguvās arī mājinieki, arvien biežāk veidojot savus uzbrukumus. Tomēr mača galotnē Mourinju pilnībā apliecināja savu meistarības pārsvaru un neatstāja nekādas cerības "Leicester" iegūt kādu punktu šovakar. 79. minūtē pēc stūra sitiena Kaspers Šmeihels spēja atvairīt Garija Keihila raidīto bumbu, bet Džons Terijs bija izmanīgākais vārtu priekšā, izvirzot savu komandu vadībā. Savukārt četras minūtes vēlāk Ramiress precīzi raidīja bumbu kreisā augšējā vārtu stūrī (1:3), nodrošinot "Chelsea" uzvaru. Līdz ar to londoniešiem jau nākamajā kārtā būs iespēja oficiāli noformēt uzvaru Premjerlīgā, kad savā laukumā uzņems "Crystal Palace".

Datums Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
29.04. Leicester - Chelsea 1:3 (1:0) Olbraitons 45' - Drogbā 48' Terijs 79' Ramiress 83'