20.04.2014. 01:20
Negaidītu zaudējumu Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta spēlē sestdien piedzīvoja viena no titula pretendentēm Londonas «Chelsea», kas ar rezultātu 1:2 (1:1) savā laukumā piekāpās kopvērtējuma pastarītei «Sunderland».

Šis «Chelsea» komandai premjerlīgas ietvaros bija pirmais zaudējums savā laukumā galvenā trenera Žuzē Mourinju vadībā, pārtraucot 77 spēļu sēriju.

Rezultātu jau 12.minūtē atklāja mājinieku spēlētājs Samuels Eto, bet drīz vien izlīdzinājumu panāca Konors Vikhems.

Savukārt uzvaras vārtus 82.minūtē guva Fabio Borīni, kurš realizēja 11 metru soda sitienu.

Zīmīgi, ka iepriekšējā premjerlīgas spēlē trešdien «Sunderland» cīnījās neizšķirti 2:2 ar vēl vienu titula pretendenti Mančestras «City». Tomēr, neskatoties uz šiem četriem punktiem pēdējās divās spēlēs, kopvērtējumā Sanderlendas vienība joprojām atrodas pēdējā pozīcijā.

Kopvērtējuma tabulā līderiem «Liverpool» ir 77 punkti 34 mačos, bet tiem ar 75 punktiem 35 spēlēs seko «Chelsea». Tikmēr trešā ar 71 punktu 33 spēlēs ir «City» komanda.

«Arsenal» ar 67 punktiem 34 spēlēs ieņem ceturto vietu, bet par punktu atpaliek «Everton» komanda.

«Liverpool» svētdien viesosies pie Noridžas «City» futbolistiem, bet Mančestras «City» pirmdien uzņems Vestbromvičas «Albion».