18.03.2014. 23:37

«Chelsea» komanda savā laukumā ar 2:0 pieveica Turcijas klubu Stambulas «Galatasaray», divu maču summā uzvarot ar 3:1. Tādējādi «Chelsea» vismaz pagaidām ir vienīgie Anglijas premjerlīgas pārstāvji turnīra ceturtdaļfinālā.

Jau spēles 4. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja kamerūniešu uzbrucējs Semjuels Eto'o, bet 42. minūtē aizsargs Gerijs Keihils dubultoja «Chelsea» pārsvaru.

Tikmēr «Real» futbolisti savā laukumā ar 3:1 pārspēja Vācijas komandu Gelzenkirhenes «Schalke 04», divu spēļu summā triumfējot ar 9:2.

Mača 21. minūtē rezultātu atklāja «Real» portugāļu futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu, taču jau pēc desmit minūtēm Tims Hoglands panāca izlīdzinājumu. Otrā puslaika vidū pāris minūšu laikā laukuma saimnieki tomēr nosvēra uzvaras kausus sev par labu, ar precīziem sitieniem izceļoties Ronaldu un Alvaro Moratam.

Atgādinām, ka pagājušajā nedēļā vietu Čempionu līgas ceturtdaļfinālā nodrošināja «FC Barcelona», Minhenes «Bayern», «Paris Saint-Germain» un Madrides «Atletico».

Trešdienas vakarā pēc Dortmundes «Borussia» un Sanktpēterburgas «Zenit», kā arī «Manchester United» un Pireju «Olympiacos» atbildes spēlēm kļūs zināmi atlikušie ceturtdaļfināla dalībnieki.