23.08.2015. 18:57
Pie uzvaras jaunajā Anglijas premjerlīgas sezonā svētdien tika čempionvienības Londonas «Chelsea» futbolisti, kuri to paveica, spēlējot mazākumā.

• «Chelsea» apsteigusi Mančestras «United» cīņā par Pedro 2015. g. 19. augusts

«Chelsea» svētdien izbraukumā 3:2 (3:1) pieveica Vestbromvičas «Albion», taču viesi jau no 54.minūtes spēlēja mazākumā, kad sarkano kartīti nopelnīja Londonas kluba kapteinis Džons Terijs.

Šajā mačā «Chelsea» rindās debitēja nesen no «Barcelona» nopirktais spāņu uzbrūkošais pussargs Pedro Rodrigess, kurš jau 20 minūtē atklāja šīs cīņas rezultātu. Tiesa, sešas minūtes ātrāk «Albion» pussargs Džeimss Morisons nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Dueļa 30.minūtē Spānijas valstsvienības uzbrucējs Djegu Košta panāca 2:0 par labu «Chelsea», tomēr piecas minūtes Morisons rezultāta starpību samazināja līdz minimumam. Tiesa, tikai dažas minūtes vēlāk Londonas klubs atkal izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, kad izcēlās Sesars Aspilikveta.

Lai gan «Chelsea» jau otrā puslaika sākumā nonāca mazākumā, Vesbromvičas klubs atguva tikai vienus vārtus, kad 59.minūtē tos guva tas pats Morisons. Tiesa, «Albion» bija vairākas labas iespējas izlīdzināt rezultātu, taču vārti šajā mačā vairs netika gūti.

Jau vēstīts, ka sestdien viena no Anglijas premjerlīgas līderēm Mančestras «United» pārtrauca savu veiksmīgo sezonas sākumu, nespējot savās mājās izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas.

Mančestras «United» savā laukumā uzņēma Ņūkāslas «United» futbolistus. Lai arī Mančestras komandas līderis Veins Rūnijs vienreiz bumbu iesita pretinieku vārtos, tajā brīdī tika fiksēts aizmugures stāvoklis, tāpēc vārti netika ieskaitīti. Citi precīzi sitieni šajā cīņā netika veikti, mačam noslēdzoties neizšķirti ar 0:0 (0:0).

Šajā duelī pamatsastāvā debitēja Vācijas izlases pussargs Bastians Šveinšteigers. Iepriekšējos divos Anglijas čempionāta mačos vācietis devās laukumā, nomainot savu komandas biedru Maiklu Keriku, taču šoreiz sāka spēli jau no pirmajām minūtēm.

Savukārt vēl vienā premjerlīgas mačā sestdien Lesteras «City» savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) pret Totenhemas «Hotspur».

Tikmēr ļoti rezultatīvā mačā «Bournemouth» viesos ar 4:3 (2:0) uzveica Vesthemas «United» vienību.

Ar trim vārtu guvumiem jeb «hat-trick» šajā cīņā izcēlās «Bournemouth» uzbrucējs Kelams Vilsons.

Šobrīd Mančestras «United» un Lesteras «City» komandas trijās spēlēs izcīnījušas septiņus punktus, tādējādi atrodoties vadībā Anglijas čempionāta kopvērtējuma tabulā. Tiesa, abas komandas var apsteigt Mančestras «City» un «Liverpool» futbolisti, kuriem seši punkti, bet vēl priekšā trešās kārtas spēles.

Dalītajā otrajā vietā ar sešiem punktiem divās cīņās ierindojas Mančestras «City», Lesteras «City» un «Liverpool».

Tikmēr «Chelsea» ar četriem punktiem ir tikai devītie.