08.04.2014. 23:38

Londonas «Chelsea» komanda savā laukumā ar 2:0 pārspēja «Paris Saint-Germain», divu spēļu summā (3:3) uzvarot, pateicoties viesos gūtiem vārtiem.

Spēles 32. minūtē «Chelsea» vācu pussargs Andrē Širle izvirzīja mājinieku vadībā, divu spēļu summā samazinot rezultāta starpību līdz 2:3, bet mača 87. minūtē senegāliešu uzbrucējs Demba Bā guva izšķirošos, otros vārtus «Chelsea» labā.

Tikmēr Madrides «Real» atbildes spēlē viesos ar 0:2 zaudēja Dortmundes «Borussia», tomēr divu maču summā Spānijas klubs bija pārāks ar 3:2.

Lai gan pēc 0:3 pirmajā mačā Madridē «Borussia» izredzes uz iekļūšanu pusfināla netika augstu vērtētas, spēles 24. un 37. minūtē Marko Roiss guva divus vārtus un radīja intrigu. Lai gan arī mača turpinājumā tuvāk vārtu gūšanai bija mājinieki, tomēr "Real" minimālo pārsvaru nosargāja.

Trešdienas vakarā notiks atlikušās divas ceturtdaļfināla atbildes spēles, kurās pašreizējie čempioni Minhenes «Bayern» uzņems «Manchester United», bet Madrides «Atletico» savā laukumā tiksies ar «FC Barcelona».

UEFA Čempionu līgas pusfināla pāru izloze notiks piektdien Šveices pilsētā Nionā