01.11.2017. 22:03

Vecāku asambleja tiek organizēta ar mērķi sekmēt diskusiju starp LHF un vecākiem par profesionālu bērnu sportisko sagatavošanu un iztirzāt būtiskos jautājumus, lai veicinātu spēcīgas un konkurētspējīgas hokeja sistēmas attīstību ilgtermiņā.

Pasākumā tiks lemts par Vecāku padomes izveidi un darbības uzdevumiem, tiks iztirzāti jautājumi par ētisku sporta vidi, kurā jāsadarbojas jaunajiem spēlētājiem, viņu vecākiem, treneriem un citiem sporta profesionāļiem.

Vienlaikus LHF nacionālās izlases fiziskās sagatavotības treneris Ē. Visockis stāstīs par vispārīgās fiziskās sagatavotības nozīmi bērnu un jauniešu attīstības procesā, tāpat tiks prezentēta rokasgrāmata vecākiem un pārrunāti citi aktuāli jautājumi.

Jāizceļ, ka šajā pasākumā ar uzrunu uzstāsies arī nacionālās valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs.Latvijas Hokeja federācija aicina vecākus sadarboties, aktīvi līdzdarboties un izmantot iespēju apmeklēt šo pasākumu, lai liktu pamatus savstarpējas izpratnes pilnām attiecībām.

Hokejistu vecākiem vēl šobrīd ir iespēja pieteikt savu dalību elektroniski, aizpildot pieteikuma formu šajā vietnē: https://docs.google.com/forms/d/e/1...Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties