20.05.2014. 23:56
Šodien noslēdzies grupu turnīrs pasaules čempionātā hokejā, kas nozīmē, ka skaidri kļuvuši visi četri ceturtdaļfinālu pāri. Interesants duelis sagaidāms starp Kanādas un Somijas izlasēm, kā arī ASV un Čehijas satikšanās.

Visi ceturtdaļfināli tiks aizvadīti 22. maijā, un kā pirmais norisināsies Kanādas un Somijas mačs. Kanāda savā grupā izcīnīja pirmo vietum piekāpjoties tikai Francijai, savukārt somi tikai knapi iespraucās astotniekā, turklāt var droši uzsaukt tostu par Šveices hokejistu un Čehijas tiesneša veselību. PČ Somija uzsāka ar zaudējumu Latvijai, taču pēc tam prata sausā atstāt vāciešus un baltkrievus, kā arī pieveikt šveiciešus un paņemt punktu pret ASV.

Neko daudz gan somiem nesanāca izdarīt pret Krieviju, kura pārliecinoši triumfēja B grupā un ceturtdaļfinālā spēlēs pret Franciju. Lai arī favorīti šajā duelī nav ilgi jāmeklē, francūži spēlē ļoti veiksmīgi - uzvarēta Kanāda un Slovākija, turklāt vidēji spēlē gūti 4,2 vārti.

Divos pārējos ceturtdaļfinālos sacentīsies ASV un Čehijas izlases, kā arī Zviedrija pret turnīra mājinieci Baltkrieviju, kura savā grupā finišēja trešajā vietā, ciešot zaudējumus pret Somiju, ASV un šovakar pret Krieviju.

Valstis laiks
Kanāda-Somija 16:00
Krievija-Francija 17:00
ASV- Čehija 20:00
Zviedrija-Baltkrievija 21:00

Izmantotie resursi:Games - 2014 WM - International Ice Hockey...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties