05.02.2015. 13:57
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) viceprezidents Dmitrijs Kurbatovs atklāj, ka šobrīd četros līgas klubos kavējas algu izmaksa. Krievijas sporta ministrs Vitālijs Mutko uzskata, ka nav konceptuāli meklēt krievu sponsorus horvātu un slovāku klubu dalībai KHL.

Ziņu aģentūras TASS rīcībā esošā informācija liecina, ka KHL nākamsezon nespēlēs Bratislavas "Slovan" un Zagrebas "Medvescak", jo tiks pārtraukts šo klubu finansējums no Krievijas. "Man ir normāla attieksme pret to. Ja šiem klubiem ir finansējums, tad lai spēlē, taču nav konceptuāli meklēt krievu sponsorus to dalībai KHL. Vairāk esmu ieinteresēts, lai hokejs attīstītos tieši Krievijā," norāda tās valsts sporta ministrs Vitālijs Mutko.

KHL viceprezidents Dmitrijs Kurbatovs atklāj, kas šobrīd četros līgas klubos kavējas algu izmaksa. Vienam klubam attiecīgā summa ir liela, tomēr tā nav kritiska. Funkcionārs nesaka klubu nosaukumus, taču divi no tiem varētu būt Hantimansijskas "Yugra" un Bratislavas "Slovan".

Domājot par nākamo sezonu, situāciju ietekmē ekonomiskā situācija. "Mēs nerunājam par to, ka klubu skaits līgā samazināsies, taču gribam stingrāk noteikt dalībniekus, lai sezonas laikā klubiem nerastos finansiālas problēmas. Nevienu negribam padzīt, vēlamies, lai klubi uzrādītu garantijas," atzīst KHL viceprezidents. "Grūti strādāt apstākļos, kad rubļa kurss ir nestabils, grūti sākt jaunus projektus, taču tie viennozīmīgi būs."

Krievzemē gaida, ka KHL nākamajā sezonā atgriezīsies Maskavas "Spartak".

Izmantotie resursi:itar-tass.comA & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties