06.04.2013. 22:00
Četri Latvijas BMX riteņbraucēji sestdien sasniedza Francijā notiekošā Eiropas čempionāta pirmā posma finālu, bet pie uzvaras tika divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

Uz goda pjedestāla kāpa arī trešo vietu izcīnījušais Edžus Treimanis, kuram uzreiz sekoja Toms Mankus, bet septīto vietu izcīnīja Rihards Veide.

Svētdien sportistus sagaidīs arī otrais posms.

Kā ziņots, pagājušajā sezonā par Eiropas čempionu kļuva Treimanis, bet otro vietu izcīnīja Veide. Tikmēr Štrombergs, kurš pēdējās sezonās uzsvaru liek uz startiem ASV, pirms šīs sezonas nemaz nebija plānojis piedalīties Eiropas čempionātā, bet tagad viņš nedaudz pamainījis plānus.

Kā ziņots, abos Francijas posmos dažādās vecuma grupās startē kopumā 47 Latvijas sportisti.

Junioru konkurencē sestdien vislabāk no trijiem latviešiem veicās Kristenam Krīgeram, kurš aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā gan tika piedzīvots kritiens un fināls šoreiz gāja secen.

Eiropas čempionātā šosezon kopumā paredzēti 12 posmi, kas norisināsies sešās dažādās Eiropas pilsētās. Divi posmi 8. un 9. jūnijā norisināsies arī Rīgā, Mežaparka trasē.Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties