02.10.2017. 22:04

Vladivostokas „Admiral” savā laukumā piekāpās Jekaterinburgas „Avtomobilist” ar 2:4. Pirmajā periodā mājinieki izvirzījās vadībā ar 2:0, taču ielaida četras ripas pēc kārtas savos vārtos un piedzīvoja 12. zaudējumu šosezon. Komandas kapteinim Oskaram Bārtulim 22:33 minūtes laukumā, viens metiens pa vārtiem un viens bloķēts metiens. Aizsargs piedalījies 14 mačos šosezon, kuros atdevis trīs piespēles un nopelnījis lietderības koeficientu -2.

Nenotika šodien paredzēta spēle starp Artūra Kuldas „Kunlun” un Čeļabinskas „Traktor”. Sākumā tika paziņots, ka oktobra mačus Ķīnas komanda nevarēs aizvadīt Šanhajā komunistiskās partijas dēļ – pilsētā paredzēti plaši komunistu pasākumi, savukārt KHL aizliegusi „Kunlun” spēlēt Harbinā – vietā, kur notiek „Kunlun” farmkluba mači. Pēc tam KHL oficiālajā mājas lapā parādījās paziņojums, ka trīs spēles Ķīnas komanda aizvadīs izbraukumā, pirmo no tām – šodien pret „Traktor”. Čeļabinskā tika uzsākta biļešu tirdzniecība, kad kļuva skaidrs – spēle notiks Šanhajā, tomēr citā datumā – 16. oktobrī.

Spēlē starp divām „Dynamo” komandām uzvaru gandrīz 11 tūkstošu skatītāju priekšā izcīnīja Minskas vienība ar 5:1. Mārtiņš Karsums pavadīja 13:45 minūtes laukumā, divas reizes meta pa vārtiem un vienu pielietoja vienu spēka paņēmienu. Uzbrucējs guvis vienus vārtus un atdevis astoņas piespēles sezonas 18 mačos. Spēli Minskā tiesāja Eduards Odiņš.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA sagrāva Jaroslavļas „Lokomotiv” ar 6:1. Četrus vārtus guva Ņikita Gusevs, bet Gagarina kausa ieguvējai tā bija 17. uzvara čempionātā – SKA vēl nav piedzīvojusi zaudējumu šosezon.

Citās spēlēs Hantimansijskas „Yugra” izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas ar jauno galveno treneri Anatoliju Jemeļinu, pēcspēles metienu sērijā pārspējot Ufas „Salavat Yulaev” ar 2:1, Neftekhimik piekāpās Astanas „Barys” ar 0:3, Kazaņas „Ak Bars” uzvarēja Novosibirskas „Sibir” ar 2:1, bet „Sochi” netika galā ar Omskas „Avangard” – 0:6.

Rītdien plkst. 19:30 pirmo spēli ar jauno galveno treneri Ģirtu Ankipānu aizvadīs Rīgas „Dinamo”, kas uzsāks piecu spēļu izbraukumu ar maču pret CSKA. Jau ziņojām, ka komandai līdzi devušies arī jauni trenera asistenti – Edgars Masaļskis un Aigars Cipruss.

Izmantotie avoti:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...