13.04.2015. 14:44
Latvijas ratiņbasketbolā tradicionālās starptautiskās klubu sacensības ar Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas sportistu līdzdalību aizvadītās nedēļas nogalē pirmo reizi notika Cēsīs. Pirmās trīs vietas ieguva Krievijas komandas, bet „VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti ieņēma piekto vietu.

Turnīrs notika jau sesto reizi, bet iepriekšējos gados ratiņbasketbola komandas cīnījās par Rīgas kausu. Pirms gada pirmo vietu izcīnīja tieši Latvijas ratiņbasketbola vienība „VEF Rīga”, bet šoreiz konkurencē ar Krievijas klubiem (Sanktpēterburgas „Nevskiy Alyans”, Kazaņas „Krilya Barsa”, Sanktpēterburgas „BasKI Neva Stars”), kā arī Minskas „NGO RSCD” (Baltkrievija) un Viļņas „Draugyste” (Lietuva) izdevās izcīnīt vienu uzvaru piecās spēlēs.

„Cīņā par Cēsu kausu godalgotās vietas ieguva objektīvi stiprākās Krievijas komandas,” uzsvēra Latvijas Ratiņbasketbola sporta federācijas izpilddirektors un „VEF Rīgas” spēlētājs Aigars Miklāvs. „Savukārt mūsu komanda šajās piecās spēlēs mēģināja maksimāli labi saspēlēties, jo sastāvu papildināja iepriekš citu valstu klubos pārstāvējušie spēlētāji - Kārlis Gabranovs no Spānijas un Dmitrijs Rukavišņikovs no Itālijas. Vairākos mačos tieši otrajā ceturtdaļā demonstrējām sliktāko sniegumu, bet pēc tam jau spējām uzlabot sniegumu, taču ne vienmēr izdevās atspēlēties. Skaidrs, ka mums noteikti jāuzlabo spēlētāju sadarbība, jo pēc pārtraukuma ierindā atgriezies Andrejs Kirilovs, bet 18 gadus jaunais Kristiāns Golubevs tikai vēl iejūtas starptautiskā līmeņa turnīros. Protams, jāpievērš uzmanība arī psiholoģiskajai gatavībai maksimāli cīnīties visu spēles laiku.”

„VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti šajā turnīrā debitēja jaunajās spēļu formās, kuras komandai dāvināja sporta apģērbu ražošanas uzņēmums „Black Sports”.

Sezonas turpinājumā „VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti startēs divos starptautiskajos turnīros - maijā Krievijā un jūnijā Polijā, bet pēc Jāņu brīvdienām daudzi no šīs komandas spēlētājiem jau Latvijas izlases rindās dosies uz starptautisko valstsvienību turnīru Čehijā.

Latvijas ratiņbasketbola komandas „VEF Rīga” sastāvs:

Ansis Bērziņš, Elvis Urga, Aigars Miklāvs, Dmitrijs Rukavišņikovs, Agris Lasmans, Ilgonis Eks, Kārlis Gabranovs, Andrejs Kirilovs, Guntis Liepiņš, Kristiāns Golubevs.

Seko un uzzini pirmais:Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties