13.01.2016. 21:57
Latvijas-Igaunijas basketbola līgā trešdien, 13. janvārī, sākās "Top 12" turnīrs. SK "Cēsis" (0-1) galotnē divu minūšu laikā ielaida 11 bezatbildes punktus un zaudēja Latvijas Universitātei (1-0) ar rezultātu 55:61.

SK “Cēsis” pirmajā aplī piedzīvoja 10 zaudējumus pēc kārtas, taču 2016. gadā pāršķīra jaunu lappusi un trešdien nonāca tuvu pirmajai uzvarai. Komandai otro reizi sezonā palīdzēja pieredzējusī uzbrucēja Laura Audere, tomēr ar viņas pūlēm šoreiz nepietika.

Ilzes Oses-Hlebovickas trenētās studentes pirmajā puslaikā kontrolēja notikumus laukumā, pēc 20 nospēlētām minūtēm iegūstot septiņu punktu pārsvaru – 23:30. Trešās ceturtdaļas sākumā Cēsis veica 9:0 izrāvienu un turpinājumā pārmaiņus vadībā izvirzījās abas komandas. Pēc Kitijas Štolces soda metiena pusstundu savā labā noslēdza LU spēlētājas – 44:45.

Izšķirošās ceturtdaļas sākumā Baiba Čevere, Anete Erdmane un Laura Audere atjaunoja nelielu pārsvaru mājiniecēm – 52:50. Cēsu spēlētājas netrāpīja nākamos sešus metienus un vairākas reizes kļūdījās, kamēr LU beidzot atguva veiksmi uzbrukumā. Agija Kruga izlīdzināja rezultātu, bet Linda Magone, Zane Neilande un Ieva Jundase minūtes laikā panāca deviņu punktu pārsvaru – 52:61. Audere pirmo tālmetienu iemeta tikai pēdējā minūtē.

SK Cēsis – Latvijas Universitāte 55:61 (12:15, 11:15, 21:15, 11:16)Cēsis: Audere 13 (2p 5/8, 3p 1/7; 14ab, 3rp), Betlere 13 (8ab, 3rp, 6ip), Čevere 11 (10ab, 5ip), Erdmane 9 (8ab), Anda Kuzmina 5 (5ab), Švandere 2, Miķelsone 2, Nikola Kuzmina, Meikšāne; Fricsone.LU: Jundase 15 (7ab, 4rp, 5ip), Neilande 12 (9ab), Štolce 11 (13ab, 3pb, 4ip), Magone 10 (7ab, 3pb), Puļļa 5, Āliņa 2, Kazāka 2 (5ab); Grinberga, Prikņa, Vīnakmene.

Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa