29.12.2017. 21:17

„Avangard” šodienas mačā nokļuva iedzinējos ar 0:2, bet spēja otrajā periodā atspēlēties. Tāpat komanda tika tikai pie viena punkta, papildlaikā zaudējot „Neftekhimik” ar 2:3.

Tas bija Omskas ceturtais zaudējums pēdējās sešās spēlēs, to skaitā arī kaunpilnā sakāve savā laukumā pret vienu no līgas vājākajām komandām „Yugra” (1:5). „Avangard” joprojām gan saglabā pirmo vietu Čerņiševa divīzijā un attiecīgi otro vietu Austrumu konferencē, taču ar 74 gūtiem punktiem kopumā līgā ir tikai desmitajā vietā.

Pēc šodienas spēles klubs paziņojis par galvenā trenera Skabelkas atbrīvošanu no amata. Viņa pēcteci „Avangard” sola nosaukt tuvākajā laikā, kā arī pateica Skabelkam par ieguldīto darbu kluba attīstībā.

46 gadus vecais Baltkrievijas speciālists Skabelka pie „Avangard” stūres stājās tikai šosezon, bet iepriekš trīs sezonas vadīja „Sibir” vienību. Skabelkas CV ir arī darbs ar Baltkrievijas izlasi divos pasaules čempionātos.

Izmantotie resursi:https://twitter.com/hcavangardomsk/...Latvijas Peintbola klubs, biedrība K.Valdemāra 40, Rīga, LV-1010
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties