19.04.2014. 15:50
Deniss Čerkovskis ieņēmis 25. vietu Pasaules kausa posmā modernajā pieccīņā. No uzvarētāja krieva Iļjas Frolova viņš atpalika par 132 punktiem.

Pasaules kausa trešajā posmā Ķīnā vīriešu konkurencē piedalījās 67 sportisti, no kuriem Latviju pārstāvēja tikai Deniss Čerkovskis. Kvalifikācijā viņš uzrādīja sesto labāko rezultātu un iekļuva labāko 36 sportistu skaitā, kuri kvalificējās finālam.

Sacensību beigās gan nācās palikt 24. vietā. Vislabāk Denisam veicās kombinācijā (skriešana un šaušana), kur viņš palika 13. vietā, bet peldēšanā viņam 32. vietā, paukošanā – 24., jāšanā 25, kas kopsumā deva 1342 punktus.

Uzvaru izcīnīja Krievijas sportists Iļja Frolovs, kurš tikai par četriem punktiem apsteidza Robertu Kaszu no Ungārijas. Lietuvietis Justins Kinderis palika septītais.

Čerkovskis piedalījās arī PK pirmajā posmā Akapulko Meksikā, taču toreiz kvalifikācijas kārtu nepārvarēja. Pasaules rangā viņš šobrīd ieņem 23. pozīciju ar 113 punktiem. Ar šodienas 25. vietu viņš nopelnīja 23 punktus, bet šī ranga līderis ir iepriekš pieminētais lietuvietis Kinderis. Viņam 197 punkti.

Sieviešu konkurencē uzvarēja ķīniete Kvjana Čena, bet Latvijas pārstāves nepiedalījās.

Izmantotie resursi:Union International de Pentathlon Moderne (UIPM)

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]