27.12.2012. 17:23

Augumā ražens divus metrus garš grūti pārspējams vārtsargs Vasilijs Košečkins un atlētiski spēcīga komanda. Rīgas Dinamo ceturtdien izbraukuma spēlē tiekas ar Čerepovecas Severstaļ. Tiešraide Viasat Sport Baltic. Pēc spēles 1.trešdaļas rezultāts ir 1:1, vārtus rīdziniekiem guvis Ģirts Ankipāns.

Treneri šīs dienas mačam atkal pieteikuši septiņus aizsargus un 12 uzbrucējus; sastāvā ir notikušas izmaiņas – šodien spēlēs Raitis Ivanāns un Ģirts Ankipāns, bet malā paliks Vitālijs Pavlovs un Gunārs Skvorcovs, kā arī apslimušais Elvijs Biezais. Pēc vienas spēles izlaišanas diskvalifikācijas dēļ šodien spēlēs arī Mārtiņš Karsums, kurš pirmajā maiņā būs kopā ar Džeimiju Džonsonu un Robertu Bukartu. Vārtus šīsdienas spēlē sargās Mikaēls Tellkvists.

KHL regulārais čempionāts. 2012.gada 27.decembris. Čerepoveca, Ledus pils.

Čerepovecas Severstaļ - Rīgas Dinamo 1:1 (1:1; 0:0; 0:0)

Vārti: 16:46 Ankipāns (Ivanāns) 0:1; 18:26 Kazionovs (Andersens, Stoļarovs) 1:1;

Vārtsargi: Vasilijs Košečkins - Mikaels Telkvists

Metieni: 10-4

Soda minūtes: 2-2

Skatītāji:

Dinamo: Telkvists (Gudļevskis); Galviņš - K.Rēdlihs, Karls - Sotnieks, Reķis - Laviņš, Porejs; Karsums - Džonsons - Bukarts, Ņiživijs - Džeriņš - Meija, Daugaviņš - Šehura - Žirū, Ivanāns - Bičevskis - Ankipāns

Čerepovecas Severstaļ vada bijušais Vitjaz treneris Andrejs Nazarovs. Līderi ir Krievijas hokeja skolas audzēkņi. Jau oktobra 0:1 zaudētajā spēlē Rīgā dinamieši pārliecinājās, cik grūti ir iedabūt ripu divus metrus garā Košečkina vārtos, kurš šosezon visās 35 spēlēs sargājis Severstaļ vārtus. Uzbrukumā rezultatīvākais ar 26 (10+16) punktiem ir Vadims Šipačovs, kurš Pirmā kanāla kausa izcīņā pēdējā mačā Krievijas izlases sastāvā bija pirmajā maiņā kopā ar Pāvelu Dacjuku un Iļju Kovaļčuku. Pēdējā brīdī ārpus Krievijas superkomandas aptveres palika Jevgeņijs Ketovs, kuram 20 (7+13) punktu. Pirmajā abu komandu spēlē jau otrajā minūtē dūres izvicināja Pahrudins Gimbatovs un Raitis Ivanāns.

Pēc decembra pārtraukuma Severstaļ nolieca Vitjaz ar 1:0 un pēcspēles metienu sērijā pārspēja Dinamo ar 4:3.

Līdz regulārā čempionāta beigām dinamiešiem atlikušais vairs tikai 15 spēles, bet 8.vieta Rietumos un kārotā ceļazīme uz izslēgšanas turnīru arvien ir 15 punktu attālumā. Astotie ar 51 punktu pagaidām ir Mārtiņa Cipuļa pārstāvētie Prāgas Lev

Severstaļ hokejistus rīdziniekiem pēdējo reizi izdevās uzveikt 2010.gada 26.janvārī viesos - 4:3 bullīšos

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222