22.01.2015. 18:32

Dueli tiešraidē pārraida televīzijas kanāls Viasat Sport Baltic (VSB). Pēc spēles 1.trešdaļas rezultāts ir neizšķirts 1:1. Laukuma saimnieku labā vārtus guvis Nikolajs Stasenko, bet rīdziniekiem 23 sekundes pirms trešdaļas izskaņas izcēlās Broks Troters.

Maču gan abas komandas sāka gausi, neizceļoties ar bīstamiem uzbrukumiem, bet piektajā minūtē Dinamo palika mazākumā. Lai arī mājinieku saspēles vairākumā bija bīstama, Jakuba Sedlāčeka sargātie viesu vārti tika nosargāti. Vienādos sastāvos vienības atkal spēlēja ļoti neizteiksmīgi, tomēr tas neliedza trešdaļas vidū Severstaļ atklāt cīņas rezultātu, kad Sedlāčeku ar meistarīgu plaukstas metienu pārspēja Stasenko.

Trešdaļas turpinājumā iniciatīva piederēja Dinamo komandai, kas bija manāmi aktivizējusies, tomēr laukuma saimnieku vārtsargs Jakubs Štepāneks allaž spēlēja precīzi. Par spīti tam viesi turpināja spēlēt ļoti aktīvi un laukumā pilnībā dominēja, kas ļāva 23 sekundes pirms trešdaļas beigām Troteram panākt 1:1. Viņš, vārtu priekšā izmantojot Miķeļa Rēdliha individuālo veikumu, līdz ar to guva savus pirmos vārtus pēc atgriešanās Rīgas klubā.

Dinamo treneri mačam pieteiks 22 hokejistus (divus vārtsargus, septiņus aizsargus un 13 uzbrucējus). Sastāvā ir notikušas nelielas izmaiņas, pēc savainojuma sadziedēšanas atgriežoties uzbrucējam Kailam Vilsonam, bet Mārtiņš Cipulis spēlei tiks pieteikts kā 13. uzbrucējs. Vārtus šodien sargās Jakubs Sedlāčeks.

KHL regulārais čempionāts. 2015.gada 22.janvāris. Čerepoveca, Ledus pils.

Čerepovecas Severstaļ - Rīgas Dinamo 1:1 (1:1; 0:0; 0:0)

Vārti: 9:50 Stasenko (Koņevs, Bučņevičs) 1:0; 19:37 Troters (Vidells, M.Rēdlihs) 1:1;

Vārtsargi: Jakubs Štepaneks - Jakubs Sedlāčeks

Metieni: 10-6

Soda minūtes: 0-2

Rīgas Dinamo:

Vārtsargi: #36 Jakubs Sedlāčeks (#38 Džefs Delorjē); aizsargi: #9 Krišjānis Rēdlihs (A) - #44 Oskars Cibuļskis, #5 Čārlzs Genovejs - #68 Milans Jurčina (A), #11 Kristaps Sotnieks - #23 Aleksandrs Jerofejevs, #28 Ralfs Grīnbergs; uzbrucēji: #89 Broks Troters - #55 Līnuss Vidells - #19 Miķelis Rēdlihs, #10 Lauris Dārziņš (C) - #16 Kails Vilsons - #70 Miks Indrašis, #18 Rodrigo Ābols - #25 Andris Džeriņš - #87 Gints Meija, #17 Kaspars Saulietis - #96 Māris Bičevskis - #13 Gunārs Skvorcovs, #47 Mārtiņš Cipulis.

Abas komandas pirmoreiz šosezon savā starpā tikās pagājušajā otrdienā Rīgā, kad laukuma saimnieki bija pārāki ar 2:0.

Pēdējo septiņu maču laikā Rīgas Dinamo izdevies tikt pie piecām uzvarām, turklāt tikai vienā no šīm spēlēm komanda nav izcīnījusi punktus. Tikmēr Severstaļ vienība pēdējā laikā spēlē nesekmīgi, uzvarot tikai divās no iepriekšējām deviņām cīņām.

Kā zināms, šo izbraukuma sēriju rīdzinieki sāka svētdien, kad pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 svarīgā cīņā apspēlēja latviešu speciālista Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas Torpedo komandu, savukārt otrdien pārliecinoši ar 0:3 tika atzīts līgas vadošā kluba Maskavas CSKA pārākums.

Pēc šīs cīņas Rīgas komandai sekos piecas spēles savā laukumā, bet noslēdzošie pieci regulārā čempionāta mači jau būs izbraukumā.

Šajā izbraukumā Dinamo treneri līdzi ņēmuši 25 hokejistus - vārtsargus Jakubu Sedlāčeku, Džefu Delorjē un Salvi Balandīnu, aizsargus Krišjāni Rēdlihu, Kristapu Sotnieku, Oskaru Cibuļski, Čārlzu Genoveju, Milanu Jurčinu, Mārtiņu Poreju, Aleksandru Jerofejevu un Ralfu Grīnbergu, kā arī uzbrucējus Lauri Dārziņu, Miku Indraši, Miķeli Rēdlihu, Līnusu Videlu, Kailu Vilsonu, Robertu Bukartu, Andri Džeriņu, Gintu Meiju, Mārtiņu Cipuli, Gunāru Skvorcovu, Kasparu Saulieti, Māri Bičevski, Broku Troteru un Rodrigo Ābolu.

Rietumu konferencē Rīgas Dinamo ar 62 punktiem 49 mačos ieņem desmito vietu, no labāko astoņnieka atpaliekot par diviem punktiem. Arī 11.pozīcijā esošās Severstaļ komandas kontā pašlaik ir 62 punkti, taču tai ir viena spēle rezervē.