22.01.2017. 10:37

"Jūtos ļoti labi," sacīja Kristaps Porziņģis, atbildot par savu atgūšanos no Ahilleja cīpslas traumas, kuras dēļ izlaida septiņas spēles šomēnes. "Neizjūtu nekādas problēmas. Spēles laikā pat nemaz nepiedomāju par to, līdz ar to uzskatu, ka viss ir kārtībā."

Toties par komandas sniegumu Porziņģis neslēpa, ka viss noteikti nav kārtībā: ""Protams, ka ir smaga situācija. Mēs visi vēlamies uzvarēt un mēs visi vēlamies gūt panākumus. Uzskatu, ka mēs augam kā komanda un daram pareizās lietas. Taču vēl neesam sasnieguši kāroto, vēl neesam tik labi, kā vajadzētu."

"Knicks" pret Fīniksu ne tuvu neparādīja savu sliktāko spēli sezonā, taču pēdējā ceturtdaļā ar punktu gūšanu grūti gāja abām komandām. Arī Porziņģis pēc desmit gūtajiem punktiem trešajā ceturtdaļā mača beigās pie labiem metieniem vairs netika, un emocijas uzplaiksnīja kādā pārtraukumā, kad viņš devās uz rezervistu soliņu. To pašu pretējā virzienā darīja pretinieku centrs Taisons Čendlers, ceļu negrieza neviens un abi sadūrās ar pleciem.

Porziņģis uz to reaģēja visai asi, dusmīgi atgriežoties pie Čendlera un uzsākot vārdu pārmaiņu, kurai komandas biedri un tiesneši neļāva pārvērsties asumos. 34 gadus vecais Čendlers, kurš augumā ir teju tikpat iespaidīgs kā Porziņģis, pēc spēles uz Porziņģi ļaunu prātu neturēja: "Tas nebija nekas nopietns. Es vienkārši gāju uz rezervistu soliņu un mēs saskrējāmies. Domāju, ka Porziņģis ir lielisks jauns spēlētājs, kuram ir ļoti gaiša nākotne."

Čendlera garastāvokli noteikti ietekmēja tas, ka Fīniksa izcīnīja uzvaru, kamēr Ņujorkas zvaigznes Karmelo Entonijs un Deriks Rouzs bija pavisam citās noskaņās. Entonijs intervijā atzina, ka uzskatījis pēdējo sekunžu tālmetienu par lieliski izpildītu un ticējis bumbas nonākšanai grozā, taču atkal nav paveicies. "Nevarēju vēlēties labāku pozīciju par to, kuru ieguvu. Sajutos tik labi, likās, ka viss izdarīts pareizi... Ja būtu trāpījis, mēs šobrīd varētu runāt pavisam citos toņos," sacīja Entonijs.

Savukārt Rouzs, kurš atkal ir atbildīgs par pretinieku uzvaru nesošā tālmetiena nenosegšanu, bija vīlies par savu pēdējās minūtes uzbrukumu, kad viņš netrāpīja un arī piezīme netika nosvilpta. Rouzs pēc sava caurgājiena veltīja ilgu skatienu tiesnesim un aizsardzībā atgriezās ar novēlošanos, bet pēcspēles intervijā no tiešas tiesnešu kritikas izvairījās: "Paši variet vērtēt, vai tur bija sods vai nē, taču tā notiek visu manu karjeru. Droši vien visiem reizēm ir jāpieprasa, lai tiesnesis fiksē pārkāpumu. Visticamāk, viņiem jau apnicis, ka es to vaicāju visu laiku."

Kristaps Porzingis getting all up in Tyson Chandler's face pic.twitter.com/QJYZ26001A

— The Crossover (@TheCrossover) January 22, 2017 Izmantotie resursi:www.nba.comwww.espn.comWhy Porzingis-Chandler confrontation is a good...Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties