22.02.2012. 23:44
UEFA Čempionu līgā trešdienas vakarā Francijas pilsētā Marseļā un Šveices pilsētā Bāzelē tika aizvadītas astotdaļfinālu pirmās spēles.

Marseļas «Olympique» futbolisti savā laukumā ar 1:0 izrāva uzvaru pār Itālijas klubu Milānas «Inter». Vienīgos vārtus uzvarētāju labā mača kompensācijas laika 3. minūtē guva Ganas uzbrucējs Andrē Adžū.

Tikmēr «FC Basel 1893», kas apakšgrupu posmā no turpmākās cīņas «izslēdza» «Manchester United» futbolistus, savā laukumā ar 1:0 pārspēja Minhenes «Bayern» komandu. Šajā mačā vienīgos vārtus spēles 86. minūtē guva Bāzeles kluba pussargs Valentīns Štokers.

Šo astotdaļfināla pāru atbildes spēles risināsies 13. martā Milānā un Minhenē, bet ceturtdaļfinālā iekļūs komandas, kas uzvarēs divu spēļu summā.

/* (c)AdOcean 2003-2010, apollo_lv.Apollo_10.Apollo_Sports.Zinu_Top */ ado.slave('adoceanapollolvyhjkfurryo', {myMaster: 'pLk3cp1ZJvxHbcragxvzDv0dHbj2pEbVVPVobxdiPNL.D7' });

Atgādinām, ka otrdien astotdaļfinālu pirmajās spēlēs «SSC Napoli» .ar 3:1 pieveica Londonas «Chelsea», bet Maskavas CSKA savās mājās cīnījās neizšķirti 1:1 ar Madrides «Real». Vēl četras astotdaļfinālu pirmās spēles tika aizvadītas pagājušajā nedēļā.  /* (c)AdOcean 2003-2011, apollo_lv.apollo_10.Apollo_Sports.raksts_end */ ado.slave('adoceanapollolvknlfounhiy', {myMaster: 'pLk3cp1ZJvxHbcragxvzDv0dHbj2pEbVVPVobxdiPNL.D7' });