17.02.2015. 23:54
Ar diviem neizšķirtiem otrdien sākušies Eiropas prestižākā futbola klubu turnīra UEFA Čempionus līgas astotdaļfināla mači.

Viena no galvenajām turnīra favorītēm Minhenes «Bayern» no Vācijas negaidīti cīnījās 0:0 Ļvovā ar Ukrainas klubu Doņeckas «Shakhtar».

Pirmajā puslaikā liels bija «Bayern» komandas pārsvars, bet rezultātu tas nedeva, jo Ukrainas vienības spēlētāji spēlēja disciplinēti aizsardzībā, pretiniekam nedodot daudz iespējas.

Otrā puslaika 65. minūtē otro dzelteno kartiņu savā 100. spēlē Čempionu līgā saņēma «Bayern» spāņu pussargs Ksavi Alonso. Kopš tā laika viesi no Vācijas spēlēja mazākumā un vairs uz priekšu īpaši nerāvās.

Your support was incredible tonight once again! — FC Bayern English (@FCBayernEN)

Tikmēr otrajā mačā Francijas vienība Parīzes «Saint-Germain» (PSG) savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Anglijas premjerlīgas klubu Londonas «Chelsea».

Rezultātu 36. minūtē atklāja «Chelsea» komandas serbu aizsargs Broņislavs Ivanovičs, bet izlīdzinājumu 18 minūtes vēlāk panāca mājinieku komandas Urugvajiešu uzbrucējs Edinsons Kavani. Turpinājumā rezultātā izmaiņas nesekoja.

Paris 1-1 Chelsea. The match in photos: — Champions League (@ChampionsLeague)

Trešdien Šveices vienība «Basel» savā laukumā uzņems Portugāles klubu «Porto», bet Gelzenkirhenes «Schalke 04» savu skatītāju priekšā spēkiem mērosies ar pašreizējo čempionvienību Madrides «Real» no Spānijas.

Astotdaļfināla mači risinās 17. - 18. un 24. - 25. februārī, atbildes spēles 10. - 11. un 17. - 18. martā. Dueļu uzvarētāji iekļūs ceturtdaļfinālā, bet zaudētājiem sacensības būs beigušās.

UEFA Čempionu līgas fināls notiks 2015. gada 6. jūnijā Berlīnes olimpiskajā stadionā.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa