06.09.2014. 23:14
Hokeja Čempionu līgā sākusies grupu turnīra otrā puse. Ceturtās uzvaras četrās spēlēs izcīnīja Vīnes "Capitals", "Skelleftea" un HIFK, kas pieveica attiecīgi "Farjestad" (2:1 bullīšos), Krēfeldes "Pinguine" (4:0) un "Sonderjyske" (10:1).

Ceturto zaudējumu četrās spēlēs piedzīvoja Krēfeldes "Pinguine", kas ar 0:4 piekāpās "Skelleftea". Zviedri pretiniekus nomētāja ar 47:11, bet soda minūtēs Vācijas klubs dominēja ar 84:16 – trešajā trešdaļā vien Krēfeldes hokejisti tika pie diviem spēles sodiem. Četras soda minūtes sakrāja arī Herberts Vasiļjevs, kurš izdarīja vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. "Skelleftea" vēl nav zaudējusi ne punkta un abās atlikušajās spēlēs cīņā par uzvaru grupā tiksies ar tuvāko sāncensi HIFK, kas ar 10:1 sabradāja Dānijas "Sonderjyske".

Vienas ripas pārsvaru divreiz nenoturēja Liberecas "Bili Tygri", kas ar 3:4 piekāpās "Košice", kurai līdz šim nebija neviena punkta. Latvijas uzbrucējs Koba Jass spēlēja ceturtajā maiņā un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Grupas pēdējās spēlēs cīņā par pirmo vietu Liberecas hokejisti pa reizei tiksies ar pašreizējo līderi Oulu "Karpat" un Ķelnes "Haie".

Sāpīgu zaudējumu – šoreiz bez uzbrucēja Rūdolfa Balcera sastāvā – piedzīvoja arī Stavangeras "Oilers", kas ar 2:3 piekāpās grupas līderei Tržinecas "Očelari". E grupā čehiem tagad ir deviņi punkti, bet trim pārējām komandām, ateicoties "Bern" uzvarai bullīšos pār "Tappara" (4:3) – pa deviņiem. "Oilers" grupas noslēdzošajās cīņās divreiz tiksies ar Bernes vienību.

G Spēle Rez
B Valerenga (Norvēģija) – Lions (Šveice) 2:3
G Adler (Vācija) – Lakers (Zviedrija) 1:2
B Farjestad (Zviedrija) – Capitals (Austrija) 1:2 PM
J Skelleftea (Zviedrija) – Pinguine (Vācija) 4:0
J HIFK (Somija) – Sonderjyske (Dānija) 10:1
H SaiPa (Somija) – Ingolstadt (Vācija) 5:2
E Bern (Šveice) – Tappara (Somija) 4:3 PM
A Košice (Slovākija) – Bili Tygri (Čehija) 4:3
E Stavanger (Norvēģija) – Ocelari (Čehija) 2:3
C Briancon (Francija) – Servette (Šveice) 2:7
D Fribourg (Šveice) – Zlin (Čehija)
H Zug (Šveice) – Steel (Čehija) 3:2
G Sparta (Čehija) – KalPa (Somija) 2:3
C Frolunda (Zviedrija) – Villach (Austrija) 15:35
D Eisbaren (Vācija) – Djurgarden (Zviedrija) 15:35
K Lulea (Zviedrija) – Panthers (Lielbritānija) 15:35
I Flyers (Šveice) – JYP (Somija) 16:45
K Lukko (Somija) – Freezers (Vācija) 17:00
F Pardubice (Čehija) – TPS (Somija) 18:30
I Red Bull (Austrija) – HV71 (Zviedrija) 18:45
A Haie (Vācija) – Karpat (Somija 18:45
F Bolzano (Itālija) – Linkoping (Zviedrija) 19:30

A grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Kärpät 3 2-1-0-0 9:6 8
2. Bili Tygri 4 2-0-0-2 13:11 6
3. Haie 3 1-0-1-1 5:8 4
4. Kosice 4 1-0-0-3 8:10 3

B grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Capitals 4 3-1-0-0 10:4 11
2. Lions 4 2-0-2-0 12:10 8
3. Färjestad 4 0-2-1-1 9:11 5
4. Valerenga 4 0-0-0-4 5:11 0

C grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Servette 4 3-0-0-1 18:14 9
2. Frölunda 3 2-0-0-1 17:8 6
3. Villach 3 2-0-0-1 8:6 6
4. Briancon 4 0-0-0-4 5:20 0

D grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Fribourg 3 1-1-1-0 13:10 6
2. Zlin 3 1-1-1-0 9:7 6
3. Djurgarden 2 0-1-0-1 6:7 2
4. Eisbären 2 0-0-1-1 6:10 1

E grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Ocelari 4 3-0-0-1 18:7 9
2. Tappara 4 1-0-2-1 14:14 5
3. Oilers 4 1-1-0-2 12:15 5
4. Bern 4 1-1-0-2 9:17 5

F grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Linköping 3 3-0-0-0 13:4 9
2. TPS 3 2-0-0-1 13:5 6
3. Bolzano 3 1-0-0-1 4:16 0
4. Pardubice 3 0-0-0-3 5:10 0

G grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Sparta 4 2-1-0-1 17:13 8
2. KalPa 4 2-0-1-1 9:10 7
3. Lakers 4 2-0-0-2 14:12 6
4. Adler 4 1-0-0-3 5:10 3

H grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Zug 4 3-0-0-1 12:8 9
2. SaiPa 4 2-1-0-1 12:10 8
3. Steel 4 1-0-1-2 12:13 4
4. Ingolstadt 4 1-0-0-3 9:14 3

I grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Red Bull 3 2-0-0-1 11:6 6
2. HV71 3 2-0-0-1 11:7 6
3. JYP 3 2-0-0-1 5:6 6
4. Flyers 3 0-0-0-3 2:10 0

J grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Skelleftea AIK 4 4-0-0-0 14:3 12
2. HIFK 4 3-1-0-0 26:9 11
3. Sonderjyske 4 0-0-1-3 7:23 1
4. Pinguine 4 0-0-0-4 5:17 0

K grupa

V Komanda S U-UP-ZP-Z GV:ZV P
1. Lulea Hockey 3 3-0-0-0 20:2 9
2. Lukko 3 3-0-0-0 13:4 9
3. Freezers 3 0-0-0-3 1:13 0
4. Panthers 3 0-0-0-3 5:20 0

Izmantotie resursi:HOME | Champions Hockey League



Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties