13.04.2015. 12:14
Cēsu alus/Lekrings spēlētāji pirms Latvijas Elvi Florbola līgas vīriešu finālspēles kā galveno mērķi uzstādīja nepakļaušanos pretinieku Mogo-RTU/Rockets spēles stilam, sarunā ar aģentūru LETA pauda vienības vārtsargs Normunds Krūmiņš.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kā zināms, sestdien notikušajā finālspēlē cēsnieki sagrāva regulārā turnīra uzvarētāju Mogo-RTU/Rockets ar 9:4, iegūstot septīto čempionu titulu vienības vēsturē un trešo pēc kārtas.

"Pirms mača biju pārliecināts, ka uzvarēsim. Galvenais bija nevis pakļauties pretinieku stilam, bet noteikt savu spēles ātrumu. Svarīgs bija tieši mača sākums," izteicās Krūmiņš, kurš pēdējos gados sargā čempionu vārtus. "Tāpat fantastiska bija mūsu disciplīna aizsardzībā un pretinieki vārtus varēja gūt tikai izsitot ar gaļu."

"Vēl lieliski spēlējām mazākumos, iegūstot pārliecību, turklāt vienā no tiem pat guvām vārtus. Tas viņus pavisam salauza," uzvaras iemeslus uzskaitīja vārtsargs. "Varbūt pretinieku komandas vidējais vecums ir lielāks, bet mums palīdzēja iepriekšējo sezonu finālsēriju pieredze."

Kā zināms, šogad Latvijas čempioni tika noskaidroti vienā finālspēlē. Pats Krūmiņš gan atzina, ka viņam labāk patīk sērijas līdz četrām uzvarām, tomēr nenoliedza, ka izšķirošajā mačā Jelgavā tribīnēs valdījusi lieliska atmosfēra.

Jau vēstīts, ka par sieviešu turnīra uzvarētāju smagā cīņā kļuva Kocēnu Rubene, kas ar 8:6 pārspēja Ķekavu. Bronzu sieviešu turnīrā negaidīti ieguva šīs sezonas pastarīte RSU, ar 4:3 pieveicot Ķekavas Bulldogs florbolistes, bet vīriešiem pie bronzas tika Kocēnu Rubene, kas ar 5:4 apspēlēja pagājušās sezonas otro spēcīgāko vienību Lielvārde.Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties