08.01.2017. 21:23

"Lielvārde/FatPipe" turpina soļot no uzvaras uz uzvaruJau 12.uzvaru pēc kārtas izcīnījuši pašreizējie titula īpašnieki "Lielvārde/FatPipe", kas savā laukumā uzņēma FK "Rīga" – komandu, kas vienīgā šosezon ir spējusi tikt galā ar pērnās sezonas labāko komandu un šīs sezonas turnīra tabulas līderiem, sezonas sākumā mājas arēnā uzvarot pēcspēles metinu sērijā. Šoreiz mājiniekiem līdz pirmajam vārtu guvumam bija jāgaida desmitā minūte, kad izcēlās komandas rezultatīvākais florbolists Toms Akmeņlauks. Līdz pārtraukumam abas komandas apmainījās vārtu guvumiem un līdzīgi notika arī otrajā periodā. Savukārt mača 45.minūtē Jānis Peičs savā otrajā sezonas spēlē guva otros vārtus, izlīdzinot rezultātu. Gluži nelaikā viesi nopelnīja skaitlisko mazākumu un Atis Blinds vairākumā atjaunoja vadību mājiniekiem. Tuvojoties spēles izskaņai ar minūtes intervālu vārtus guva Sandris Virsnītis un Blinds, mājinieku pārsvaru palielinot līdz 6:3. Māca pēdējā minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, ceturtos vārtus sezonā guva Lauris Zaicevs, samazinot rezultāta starpību, taču par panākumu galvaspilsētas komanda šoreiz nespēja pacīnīties.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Toms Akmeņlauks, kuram vārtu guvums un divas piespēles, bet labākā spēlētāja balva Antonam Žukam, kuram vieni gūtie vārti. Viesiem ar 3 (2+1) punktiem rezultatīvākais bija Mārtiņš Zelčs, kurš tādējādi atguvis pirmo vietu savas komandas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Bet labākā spēlētāja balva tika pieredzējušajam Peičam, kuram bez vārtu guvums arī rezultatīva piespēle.

"Lielvārde/FatPipe" – FK "Rīga" 6:4 (2:1, 1:1, 3:2)Rezultatīvākie "Lielvārde/FatPipe" sastāvā: Toms Akmeņlauks 3 (1+2), Atis Blinds 2 (2+0), Aivis Kusiņš 2 (0+2), Ralfs Jonikāns 1 (1+0), Antons Žuks 1 (1+0), Sandris Virsnītis 1 (1+0), Mikus Valpēters 1 (0+1);Rezultatīvākie FK "Rīga" sastāvā: Mārtiņš Zelčs 3 (2+1), Jānis Peičs 2 (1+1), Lauris Zaicevs 1 (1+0), Edgars Taube 1 (0+1), Alvis Dāle 1 (0+1).

Neveiksminieku divcīņā pārāki baušķeniekiCitā mačā savā starpā tikās divas komandas, kas zaudēja pēdējās piecās cīņās – FK "Bauska" pie sevis gaidīja Rīgas "Rockets", kuriem atkal nācās iztikt bez galvenā trenera Zinta Stabiņa un spēlējošā trenera Jāņa Jansona. Savukārt uz baušķenieku soliņa bija atgriezies treneris Ingus Panteļejevs. Līdzīgi kā tas noticis pēdējā laikā, pirmie pie vārtu guvuma tika rīdzinieki, kuriem izcēlās Edžus Bunka. Līdz pārtraukumam abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet otrajā periodā baušķenieki ar diviem precīziem metieniem ne vien bija sasnieguši pēdējo triju spēļu maksimālo rādītāju (trīs gūtos vārtus), bet arī pārņēmuši vadību spēlē. Trešajā periodā Valdis Vāvers panāca divu vārtu pārsvaru laukuma saimniekiem, bet bijušais baušķenieks Dinārs Vaitaitis ar precīzu metienu atjaunoja intrigu. Turklāt pēc vārtu zaudējuma sarkano kartīti nopelnīja Pēteris Zeltiņš, atstājot savu komandu skaitliskajā mazākumā uz piecām minūtēm. Laukuma saimnieki šoreiz varonīgi nosargāja savus vārtus, turklāt pēdējā minūtē Toms Niedre iemeta bumbiņu tukšajos vārtos, panākot 5:3, ar kādu rezultātu arī spēle noslēdzās.

Uzvarētājiem par labāko atzina divu vārtu autoru Valdi Vāveru, bet ar identisku statistiku atzīmējās Toms Niedre. Rīdziniekiem neviens florbolists netika pie vairāk kā viena rezultativitātes punkta, bet labākā spēlētāja balva tika vārtsargam Indriķim Siliņam, kuram 26 no 30 atvairītiem metieniem. Jāpiezīmē, ka Elvis Holsts mājinieku vārtos tika galā ar 55 no 58 metieniem! Izcīnītā uzvara FK "Bauska" ļāva ne vien pārtraukt piecu zaudējumu sēriju, bet ar 11 punktiem 14 cīņās arī atstāt pēdējo vietu turnīra tabulā, tiekot garām "Talsi/Irlava" komandai un nonākot divu punktu attālumā no izslēgšanas turnīra. Tikmēr "raķetēm" jau sestais zaudējums pēc kārtas, kas ar 19 punktiem 13 spēlēs pašlaik vēl ļauj saglabāt piekto vietu tabulā.

FK "Bauska" – "Rockets" 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)Rezultatīvākie FK "Bauska" sastāvā: Valdis Vāvers 2 (2+0), Toms Niedre 2 (2+0), Ģirts Laugalis 2 (1+1), Māris Akmentiņš 1 (0+1), Romualds Paulovičs 1 (0+1)Rezultatīvākie "Rockets" sastāvā: Dinārs Vaitaitis 1 (1+0), Edžus Bunka 1 (1+0), Miķelis Dravnieks 1 (1+0), Mārtiņš Lapsiņš 1 (0+1), Rainers Miķelsons 1 (0+1).

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222