26.02.2017. 17:16

Vakar, kad Lielvārdes novada sporta centrā "Lielvārde/FatPipe" un Liepājas FK "Kurši" pirmo reizi krustoja nūjas, mājinieki svinēja panākumu ar 13:5. Šodien Lielvārdes komandai vajadzēja tikai 32.sekundes, lai uzbrucējs Gints Klēģers jau atklātu spēles rezultātu - 1:0. Pēc pirmā perioda laukuma saimnieki atradās vadībā ar 3:0, jo pa golam iemeta arī Matīss Pēteris Polis un Mikus Valpēters. Spēles vidū "Lielvārde/FatPipe" atradās vadībā jau ar 6:0, tikai tad savu nulli no rezultātu tablo beidzot nodzēsa arī viesi, kuru rindās ar precīzu metienu izcēlās Arvis Aniņš. Pēc otrās trešdaļas lielvārdiešiem bija jau septiņu vārtu handikaps, bet visā mačā čempioni triumfēja ar 12:3, sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2:0.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Edgars Gailītis, kurs čempionu vārtus sargāja pēdējā periodā, atvairot astoņu no desmit pretinieku metieniem. Rezultatīvākie Lielvārdes komandas rindās ar 4 (2+2) punktiem katram bija Aivis Kusiņš un Mikus Valpēters, pa trim punktiem sakrāja Matīss Pēteris Polis, Gints Klēģers un Toms Akmeņlauks, bet pa 2 (1+1) punktiem guva Ervīns Torsters un Atis Blinds. Par labāko starp liepājniekiem atzina Kasparu Klameru, kurš šīsdienas mačā ar rezultativitāti gan neizcēlās. Sērijas nākamo spēli abas komandas aizvadīs 4.martā Liepājā.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009