17.12.2013. 09:03
Pasaules un olimpiskās čempiones Norvēģijas handbolistes turpina ceļu uz savu kārtējo virsotni pasaules čempionātā Serbijā. Starp turnīra astoņām spēcīgākajām komandām paliek arī mājinieces, bet no citu kontinentu izlasēm - tikai Brazīlija.

Pirmdienas 1/8 fināla spēlēs intriga līdz pēdējām sekundēm bija tikai vienā, taču šī spēle kompensēja visas trīs pārējās, kurā Ungārija ar 28:21 pārspēja Spāniju, Brazīlija ar 29:23 - Nīderlandi, bet pašreizējā tiitula īpašniece Norvēģija ar 31:21 - Čehiju. Iespējams, ka Serbijas un Korejas izlašu tikšanās 12 000 (!) skatītāju klātbūtnē "Kombank Arena" laukumā Belgradā kļūs par visa turnīra dramatiskāko spēli...Pirmajā puslaikā serbietes panāca 4 vārtu pārsvaru (10:6 un 13:9), taču gandrīz izlaida to - puslaiks beidzās 13:12 mājiniešu labā. Otrā puslaika sākumā serbietes atkal ieguva 4 vārtu pārsvaru (16:12), bet 41. minūtē viņas bija priekšā jau ar 20:14. Ja kādam arī likās, ka viss beidzies, tad tās noteikti nebija korejietes - Koreja ir tā izlase, kas vienmēr cīnās līdz galam neatkarīgi no tā, kāds ir rezultāts. 57.minūtē korejietes panāca neizšķirtu - 25:25 (no 21:25), serbietes vēl trīs reizes atguva vadību, bet 12 sekundes pirms beigām atkal neizšķirts - 27:27. Papildlaiks? Spēles pēdējā sekundē viena no Serbijas izlases pieredzējuškajām spēlētājām Jeļena Eriča guva savus pirmos vārtus mačā, kas izrādījās uzvaras vārti - 28:27 Serbijas labā!

Līdz ar to rīt 1/4 finālā tiksies: Brazīlija - Ungārija, Polija - Francija, Serbija - Norvēģija un Dānija - Vācija. Pusfinālos spēlēs pirmā un ceturtā, kā arī otrā un trešā pāra uzvarētājas.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana