16.01.2016. 19:54
Pirmajā no trim šodien paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem mačiem pašreizējā vicečempione "Mogo-RTU/Rockets" (Rīga) savā laukumā uzņēma čempioni "Lekringu" (Cēsis). Tāpat kā čempionāta atklāšanas mačā, arī šoreiz pārāki izrādījās cēsnieki, kuri svinēja panākumu ar 6:4, par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts vārtsargs Normunds Krūmiņš. Citās spēlēs "Talsi/Krauzers" ar 9:7 pārspēja Liepājas "Kuršus", bet Stalbes "Pārgauja" ar 8:7 uzvarēja "Bausku".

ELVI florbola līgas vīriešiem šo sezonu atklāja tieši čempiones "Lekringa" mačs ar vicečempioni "Mogo-RTU/Rockets". Toreiz Cēsīs uzvaru ar 7:6 svinēja "Lekrings". Šodien "Mogo-RTU/Rockets" bija ļoti noskaņota savā laukumā revanšēties, ne velti rīdzinieki šai spēlei bija pieteikuši savu iespējami labāko sastāvu, laukumā devās arī spēlējošais treneris Jānis Jansons. Tieši vicečempioni bija tie, kuri jau 3.minūtē pēc Edžus Bunkas metiena atklāja rezultātu (1:0), tomēr jau pirmajā periodā divas reizes nostrādāja viesu saikne Andris Malkavs - Kārlis Bulmeistars, ļaujot vadības grožus pārņemt "Lekringam" - 2:1. Pēc otrās trešdaļas viesiem bija pat triju vārtu pārsvars (5:2), tomēr pēdējā perioda vidū rīdziniekiem izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam - 4:5. Punktu spēlei pielika pieredzējušais cēsnieks Ingus Laiviņš, pateicoties kura metienam "Lekrings" 54.minutē realizēja savu skaitlisko vairākumu - 6:4.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Normunds Krūmiņš, kurš neitralizēja 33 pretinieku metienus. Rezultatīvākais viņa komandā ar 3 (1+2) punktiem bija Andris Malkavs, pa 2 (1+1) punktiem savāca Ingus Laiviņš un Kārlis Bulmeistars. "Mogo-RTU/Rockets" sastāvā neviens spēlētājs neguva vairāk par vienu rezultativitātes punktu, bet ar labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Andis Blinds, kurš tika galā ar 35 pretinieku metieniem. Cēsu "Lekrings" pēc šīs uzvaras ar 37 punktiem pakāpās uz turnīra tabulas 2.vietu.

Talsu komanda pirms šīvakara spēles savā laukumā pret Liepājas "Kuršiem" bija piedzīvojusi sešus zaudējumus pēc kārtas. Šajā mačā rezultātu jau 5.minūtē atklāja liepājnieki Ginta Siliņa personā (1:0), tomēr pēc pirmajām 10 minūtēm vadībā ar 3:2 atradās talsenieki. Līdz pirmajam pārtraukuma atlikušo laiku veiksmīgāk aizvadīja viesi, kuri spēja izvirzīties vadībā ar 5:3. Otrajā trešdaļā savu divu vārtu pārsvaru nosargāja "Kurši" (6:4), toties pēdējā periodā daudz veiksmīgāk darbojās talsenieki, kuri 52.minūtē izvirzījās vadībā ar 7:6, bet visā mačā svinēja uzvaru ar 9:7.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Jānis Ragovskis, kuram šajā mačā 6 (5+1) punkti. Trīs rezultatīvas piespēles Oskara Sidras kontā, bet pa diviem punktiem guva Krišs Treimanis un Matīss Jansons. Labākā spēlētāja balvu liepājnieku rindās saņēma Ričards Dēvits, kurš izcēlās ar "hat-trick", bet pa diviem punktiem guva Gints Siliņš, Rolands Kovaļevskis un Edgars Freimanis. "Talsi/Krauzers" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 20 punktu un jau 9.vieta.

Kā "Bauska", tā arī Stalbes "Pārgauja" pirms šīvakara spēles saglabāja ļoti reālas iespējas iekļūt labāko astotniekā, tāpēc Bauskā notikušajai savstarpējam mačam bija ļoti liela nozīme. Spēles rezultātu jau 5.minūtē atklāja stalbietis Olafs Zvīnis (1:0), taču pēc pirmā perioda, pateicoties diviem baušķenieka Valda Vāvera raidījumiem, vadībā ar 2:1 bija izvirzījušies mājinieki. Tiesa, otrajā trešdaļā vadības grožus pārņēma iesi, kuri panāca savā labā 5:4. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts (7:7), bet "Pārgauja" bija ieguvusi iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā. Šo iespēju, izmantojot Olafa Zvīņa piespēli, realizēja Lauris Ābols, kura precīzais metiens nodrošināja viesiem uzvaru ar 8:7.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā nopelnīja Olafs Zvīnis, kurš ar 5 (1+4) punktiem bija rezultatīvākais. Pa 3 (2+1) punktiem savāca Edgars Puriņš un Lauris Ābols, bet ar diviem goliem izcēlās Andris Rodionovs. Par labāko spēlētāju Bauskas komandā nosauca Valdi Vāveru, kuram 4 (3+1) punkti, 4 (1+3) punkti Ģirta Laugaļa kontā. Stalbes "Pārgaujai" pēc šīs uzvaras ir 19 punktu un joprojām 10.vieta.

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties