07.02.2016. 20:29
Neizšķirtu Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta spēlē svētdien izrāva pagājušās sezonas spēcīgākā vienība Londonas «Chelsea», kas savā laukumā cīnījās 1:1 (0:0) ar Mančestras «United».

Mančestras komandu otrajā puslaikā ar skaistu sitienu vadībā izvirzīja Džese Lingārds, tomēr «Chelsea» izlīdzinājumu panāca jau kompensācijas laikā, kad atzīmējās Djegu Košta.

Zīmīgi, ka Koštam bija iespēja arī izraut uzvaru, tomēr spāņu vārtsargs Davids de Hea atvairīja Spānijas izlases futbolista raidījumu no tuvas distances.

Uz dalītu otro vietu kopvērtējumā svētdien pakāpās Londonas «Arsenal», kas izbraukumā ar 2:0 (2:0) pārspēja «Bournemouth» vienību. Abus vārtus «Arsenal» iesita pirmā puslaika vidū minūtes laikā, izceļoties Mesitam Ezilam un Aleksam Oksleidam-Čemberlenam.

«Pieveicām labu komandu un ieguvām trīs grūtus, bet ļoti svarīgus punktus,» atzina «Arsenal» galvenais treneris Arsēns Vengers.

Kopvērtējumā pēc 25 kārtām līdere ar 53 punktiem ir Lesteras «City», kas par pieciem punktiem apsteidz Totenhemas «Hotspur» un «Arsenal». Savukārt uz ceturto pozīciju ar 47 punktiem atkritusi Mančestras «City» komanda.

Mančestras «United» ar 41 punktu saglabā piekto vietu, bet «Chelsea» ar 30 punktiem ir tikai 13.pozīcijā.

Sestdien kopvērtējuma līderu duelī Lesteras «City» ar 3:1 izbraukumā uzveica Mančestras «City» vienību, bet «Hotspur» mājās ar 1:0 pieveica «Watford» futbolistus.