22.04.2014. 11:31
Pirmo uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā pirmdien izcīnīja čempione Čikāgas «Blackhawks» komanda.

Aizvadītajā mačā «Blackhawks» ar rezultātu 2:0 savā laukumā uzveica Sentluisas «Blues» vienību, sērijā līdz četrām uzvarām samazinot pārsvaru līdz 1-2.

Rezultātu spēles 5. minūtē ar spēcīgu metienu atklāja Čikāgas kluba kapteinis Džonatans Teivzs. Savukārt otros vārtus melnie vanagi guva 20 sekundes līdz pamatlaika beigām, kad tukšos vārtus ripu raidīja Markus Krūgers.

Lielisku sniegumu uzvarētāju rindās demonstrēja Korijs Kraufords, kurš atvairīja visus 34 pretinieku metienus.

Nākamā šā pāra sērijas cīņa norisināsies naktī uz ceturtdienu Čikāgas komandas laukumā.

Atgādināsim, ka šajā spēlē «Blackhawks» vienībai nepalīdzēja aizsargs Brets Sībruks, kurš par neatļautu spēka paņēmienu tika diskvalificēts uz trijiem mačiem.