29.11.2017. 22:02

Izšķirošu pārsvaru mājinieki ieguva jau pirmajā puslaikā, kad septiņu minūšu laikā "Celtnieks" veica 7:0 izrāvienu, no 4:3 14. minūtē panākot 11:4. Līdz puslaika noslēgumam "Celtnieks" savu vadību spēja palielināt līdz +9 (22:13).

Otro puslaiku nedaudz sekmīgāk iesāka viesi, kas tā pirmajās 12 minūtēs pietuvojās līdz 20:26. Tālejošākas sekas gan tam izpalika, jo jau drīz pēc tam mājinieki veica 8:2 atrāvienu, praktiski sagraujot jebkādu palikušo intrigu. Mača noslēgumā mājiniekiem vairāk nekā pārliecinošs panākums ar rezultātu 39:25.

"Celtnieka" rindās rezultatīvākais bija Artūrs Lazdiņš, kam deviņi precīzi raidījumi, kamēr ASK/LSPA sastāvā piecus vārtus guva Uldis Zariņš.

Celtnieks Rīga - ASK/LSPA 39:25 (22:13)Celtnieks: Lazdiņš 9, Čikuts 7, Jablonskis 4, Freibergs 3, Leja 3, Ignatjevs 3, Balceris 3/2, Černousovs 2, Kļaviņš 2, Bunkus 1, Petuhovs 1, Eglītis 1.ASK/LSPA: Zariņš 5, Ozols 4, Reniņš 4, Zvejnieks 3, Skopincevs 3, Buklovskis 3, Grīnbergs 2, Liepiņš 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa