17.01.2014. 21:41
Vienīgais Latvijas klubs Baltijas handbola līgā "Celtnieks/LSPA" brīvdienās pēc pārtraukuma aizvadīs pirmās spēles turnīrā, ASK sporta zālē tiekoties ar Baltkrievijas klubiem Brestas "Meshkov" un Minskas SKA.

Sestdien plkst. 16:30 "Celtnieks/LSPA" tiksies ar Brestas “Meshkov”, bet svētdien tajā pašā laikā uzņems vienu no turnīra favorītēm Minskas SKA. Kā atzina SKA kluba menedžeris Oļegs Ļebedevs, tad izbraukumā komanda dosies vien desmit spēlētāju sastāvā. Otra Minskas komanda spēlēs Klaipēdā, kur piedalīsies četru komandu pārbaudes turnīrā.

Ar abām komandām Latvijas klubs pirmajā aplī tikās izbraukumā. Brestā tika piedzīvots zaudējums ar 24:34, bet Minskā – ar 29:41. Ja "Celtnieks/LSPA" grib turpināt cīņu par iekļūšanu FINAL4, tad šajos mačos jāizcīna uzvaras.

Labu pieredzi, trenējoties kopā ar Latvijas valstsvienību klubu turnīru pārtraukuma laikā ieguva "Celtnieks/LSPA" spēlētāji Artis Kurmēns, Artūrs Lazdiņš, Einārs Kiršteins, Žanis Malahovs un Raitis Puriņš. Sekmīgi Latvijas U-18 izlases sastāvā Minskā spēlēja Toms Lielais. Iegūtā pieredze tagad jāizmanto kluba rindās, lai izcīnītu uzvaras.

Turnīra tabulā ar sešiem punktiem “Celtnieks/LSPA” ierindojas sestajā vietā. Minskas SKA ir otrie, bet Bresta – piektā.

Izmantotie resursi:Handbola klubs Celtnieks/LSPA | oficiālā mājas...Baltic Handball league | NewsTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties