04.06.2012. 09:07
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pusfināla sērijas ceturtajā spēlē dramatisku uzvaru svētdien izcīnīja Bostonas "Celtics", kas pagarinājumā ar 93:91 pieveica Maiami "Heat".

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts tagad ir 2-2, bet nākamā spēle otrdien notiks Maiami.

"Celtics" otrajā ceturtdaļā ieguva pat 18 punktu pārsvaru, taču to nenosargāja. Pamatlaika pēdējā minūtē Kevins Gārnets panāca 89:86, taču nākamajā uzbrukumā Lebrons Džeimss ar brīvu tālmetienu izlīdzināja rezultātu 89:89. Pēdējie uzbrukumi pamatlaikā komandām bija nesekmīgi, un uzvarētāju noteica pagarinājumā.

Papildlaikā komanda piecu minūšu laikā spēja gūt tikai sešus punktus – sākumā Udonis Haslems ar "slam dunk" vadībā izvirzīja "Heat", taču atlikušajā laikā Maiami tā arī neguva punktus. Markuss Danielss ar vienu soda metienu samazināja rezultāta starpību, bet tad Radžons Rondo atguva "Celtics" – vadību 92:91. Pēc vairākiem nesekmīgiem uzbrukumiem 21 sekundi pirms pagarinājuma beigām Rondo realizēja tikai vienu soda metienu, dodot "Heat" cerību paglābties vai pat uzraut uzvaru. Tā kā Džeimss bija saņēmis jau piezīmju normu (pirmo reizi karjerā pēc pārcelšanās uz Maiami), tad "Heat" pēdējās cerības metienu šoreiz izdarīja Dveins Veids, kura brīvais tālmetiens nebija precīzs.

Uzvarētājiem 23 punktus guva Pols Pīrss, Gārnets guva 17 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, Rejs Alens guva 16 punktus, bet Rondo šoreiz guva 15 punktus un izdarīja 15 rezultatīvas piespēles. "Heat" labā Džeimss guva 29 punktus, bet Veids – 20 punktus.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa