20.08.2013. 23:12

Aizvadītajā mačā «Celtic» izbraukumā ar 0:2 (0:1) piekāpās Kazahstānas čempionvienībai Karagandas «Šahtjor».

Spēles 12.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja uzbrucējs Andrejs Finončenko, bet cīņas 77.minūtē 2:0 panāca cits uzbrucējs Sergejs Hižičenko.

Jāizceļ, ka mača gaitā abas komandas pa pretinieku vārtiem veica vienādu precīzo sitienu skaitu - pa septiņiem. Lai arī «Celtic» komandai piederēja ievērojams teritoriālais pārsvars, tā nespēja likt tam izpausties rezultātā, vienu reizi gan raidot bumbu pa sāncenšu vārtu konstrukciju.

Abu komandu atbildes spēle notiks 28.augustā Glāzgovā. Uzvarētāji divu spēļu summā kvalificēsies grupu turnīram, bet zaudētāji pārcelsies uz UEFA Eiropas līgas turnīru.

Dienu pirms šīs spēles «Šahtjor» komandas pārstāvji upurēja jēru. Kā atzinis vienības galvenais treneris Viktors Kumikovs, tam nevajadzētu pievērst īpašu uzmanību, jo tas vienībai ir ierasts rituāls.

Daudzās musulmaņu valstīs, kā Kazahstāna, joprojām tiek uzskatīts, ka rituāla aitas upurēšana pirms nozīmīgiem notikumiem nes laimi. Nokautās aitas gaļa parasti tiek izdalīta trūcīgajiem.