22.06.2015. 23:26
33 gadu vecais Čehijas vārtsargs Petrs Čehs pēc 11 sezonās Londonas ''Chelsea'' komandā pievienojies citam Anglijas Premjerlīgas klubam ''Arsenal''. Uz citu Anglijas galvaspilsētas klubu pieredzējušais futbolists pārcelies par aptuveni 15,3 miljoniem eiro.

Jau vairākus mēnešos tiek runāts, ka 196 centimetrus garais čehu vārtsargs varētu pamest Londonas ''Chelsea''. Kā reālākais variants tika minēts tieši otrs Londonas klubs ''Arsenal''. Galvenais iemesls, kāpēc pats Čehs vēlējās pamest savu ilggadējo komandu, bija spēles prakses trūkums, jo pēc atgriešanās no īres Madrides ''Atletico'' pirmā numuru vietu ieņēma Beļģijas izlases vārtsargs Tibo Kurtuā.

Jāpiemin, ka Čeham bija vēl viena gada līgums ar ''Chelsea''. Šovakar medijos parādījusies informācija, ka ''Chelsea'' un ''Arsenal'' panākušas galējo vienošanos. Petrs pievienosies ''Arsenal'' par kopējo summu, kas sastāda 11 miljonus angļu mārciņas jeb 15,3 miljonus eiro.

Čeham partneris ilgus gadus ''Chelsea'' rindās Džons Terijs neslēpa, ka Petra pāreja uz citu klubu būs zaudējums: ''Esmu pārliecināts, ka Petrs būs nopietns pastiprinājums ''Arsenal'' komandai. Viņš ''Arsenal'' sezonas gaitā varētu nosargāt 12 līdz 15 punktus. Negribam, lai Čehs pamet komandu, bet saprotam, ka viņš vēlas spēlēt futbolu. Petrs uzlabos jebkuru komandu, uz kuru viņš dosies.''

Londonas ''Chelsea'' sastāvā Čehs izcīnījis četras Anglijas Premjerlīgas trofejas, četras Anglijas kausa trofejas. Pa reizes Čehs uzvarējis gan UEFA Čempionu līgā, gan Eiropas līgā. Čehijas izlases sastāvā Petram 114 spēles.

Izmantotie resursi:https://uk.eurosport.yahoo.comVieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties