27.04.2014. 16:49
Šodien aizvadīta vienīgā paredzētā "Euro Hockey Challenge" spēle, kurā atkārtoti tikās Čehijas un Šveices izlases. Čehi izbraukumā spēja revanšēties Šveices izlasei par zaudējumu piektdien, šoreiz esot pārāki ar rezultātu 2:1.

Piektdien abas komandas tikās pirmo reizi, kad mājinieki, Šveices hokejisti, apspēlēja Čehijas izlasi ar rezultātu 3:1, pārtraucot tās četru uzvaru sēriju "Euro Hockey Challenge" ietvaros. Šodien čehi bija gatavi revanšam, ko parādīja jau pats spēles sākums, kad piektajā minūtē rezultātu atklāja Martins Ružička.

Rezultāts nemainījās līdz pat otrā perioda piektajai minūtei, kad precīzs bija Kevins Romī, panākot izlīdzinājumu. Šveiciešu prieki gan nebija ilgi, jo devītajā minūtē viesiem vadību atjaunoja Voiteks Moziks, kurš realizēja soda metienu. Turpinājumā neviena no komandām rezultātu nespēja vairs izmainīt. Trešajā periodā Čehijas izlase spēja noturēt minimālu pārsvaru un gūt revanšu ar rezultātu 2:1.

Pasaules čempionātā, kas jau 9. maijā sāksies Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, Šveices izlase spēlēs B grupā un būs viena no Latvijas izlases pretiniecēm, bet čehi sacentīsies A grupā.

Izmantotie resursi:Český svaz ledního hokejeSwiss Ice Hockey