07.05.2015. 19:51
Pārliecinošu uzvaru pasaules čempionātā (PČ) ceturtdien izcīnīja sacensību mājiniece Čehija, kas Prāgā ar 5:1 apspēlēja Francijas hokeja izlasi.

Pirmajās 20 minūtēs neviena no komandām nespēja gūt vārtus.

Otrā perioda 70. sekundē rezultātu atklāja čehu aizsargs Ondržejs Ņemecs, bet septītajā minūtē Vladimirs Sobotka laukuma saimnieku pārsvaru dubultoja. Nepilnas divas minūtes vēlāk Francijas komanda vienus vārtus atspēlēja, kad precīzi meta Kevins Ekēfjēls.

Turpinājumā notikumus laukumā diktēja Čehijas izlase, kas trešajā trešdaļā guva trīs vārtus. Trešo ripu francūžu vārtos raidīja leģendārais Jaromīrs Jāgrs, pēc tam otrreiz šajā mačā izcēlās Ņemecs, bet punktu mačam piecas minūtes pirms tā beigām vairākumā pielika Romāns Červenka.

Spēli klātienē O2 arēnā noskatījās 17 110 skatītāju.

Čehijas izlase svinēja otro uzvaru četrās spēlēs, kamēr Francijas komanda tikpat spēlēs piedzīvoja trešo zaudējumu.

Tikmēr Ostravas apakšgrupā Baltkrievijas valstsvienība negaidīti ar 5:2 apspēlēja ASV izlasi, kas līdz šim bija cīnījusies bez zaudējumiem.

Vakara mačā Prāgā Zviedrija tiksies ar Vāciju, bet Ostravā Somija spēlēs pret Slovēniju.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933