18.02.2014. 21:26

Jau pirmajā trešdaļā Čehijas izlases hokejistiem izdevās gūt trīs vārtus. 7. minūtē Alešs Hemski atklāja mača rezultātu, jau pēc 29 sekundēm Romāns Červenka panāca 2:0, bet nepilnas trīs minūtes līdz perioda beigām Davids Krejči guva trešo vārtus čehu labā.

Otrās trešdaļas 16. minūtē Červenka guva savus otros vārtus šajā mačā, bet 63 sekundes līdz perioda beigām Marians Hosa samazināja rezultāta starpību.

Trešā perioda vidū pusotras minūtes laikā Hosa un Tomāšs Surovijs panāca 3:4, tomēr atspēlēties slovākiem neizdevās un 39 sekundes līdz mača beigām Tomāšs Plekanecs iemeta ripu tukšos vārtos.

Atgādinām, ka pārējos play-off mačos par vietu ceturtdaļfinālā Latvija ar 3:1 uzvarēja Šveici, Krievija ar 4:0 pārspēja Norvēģiju, bet Slovēnija ar 4:0 pieveica Austriju.