13.10.2014. 20:49
2016. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā šī vakara agrajā spēlē Čehijas izlases futbolisti izbraukumā Astanā ar 4:2 pieveica Kazahstānas valstsvienību.

Jau mača 13. minūtē čehiem izdevās atklāt spēles rezultātu, kad briesmas nesološs viesu uzbrukums beidzās ar teicamu Boržeka Dočkala sitienu, kuru vārtsargs Andrejs Sideļņikovs atvairīt nespēja. Bet minūti pirms pārtraukuma Čehijas izlase dubultoja pārsvaru, kad pēc Pavela Kaderžābeka piespēles bumbu vārtos ieraidīja Davids Lafata.

Čehi neapstājās arī spēles otrajā puslaikā. Brīdi pēc tam, kad mājinieki trāpīja pa vārtu stabu, mača 56. minūtē trešoreiz Kazahstānas izlases vārtsargu pārspēja Ladislavs Krejčī. Spēles 84. minūtē pirmos vārtus Kazahstānas izlases labā guva Jurijs Logviņenko, pēc četrām minūtēm Tomāšs Necids atjaunoja čehiem trīs vārtu pārsvaru, tomēr jau kompensācijas laikā Logviņenko uzstādīja spēles galarezultātu.

Atgādinām, ka čehi kvalifikācijas turnīru sāka ar 2:1 uzvaru savā laukumā pār Nīderlandi, bet otrajā mačā viesos ar 2:1 pārspēja Turciju. Tikmēr Kazahstāna pēc bezvārtu neizšķirta savā laukumā pret Latviju izbraukumā ar 1:3 zaudēja Nīderlandei.

Šovakar, plkst. 21.45 sāksies vēl divas A apakšgrupas spēles – Latvija savā laukumā uzņems Turciju, bet Islandē viesosies Nīderlandes futbolisti. Tāpat šovakar tiks aizvadīti arī B un H apakšgrupu trešās spēļu kārtas mači.

Grupa Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
A Kazahstāna – Čehija 2:4 Logviņenko 84' 90+1' - Dočkals 13’ Lafata 44’ Krejčī 56’ Necids 88'