18.06.2016. 21:15
Trešo zaudējumu pirmajās trīs pārbaudes spēlēs, gatavojoties Rio olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, piedzīvojusi Latvijas gaidāmā pretiniece Čehija, kas sestdien Itālijā notiekošajā turnīrā ar rezultātu 65:92 piekāpās Turcijai.

Pirmajos divos mačos Trento notiekošajā turnīrā Čehija zaudēja Ķīnai (68:87) un mājiniecei Itālijai (48:78). Tāpat kā pirmajās divās spēlēs, arī trešajā, tiekoties ar Turciju, čehi aizvadīja sliktu pirmo ceturtdaļu (16:22). Un, tāpat kā otrajā mačā ar itāliešiem, arī šajā vairs nespēja atgūties un ne reizi neatradās vadībā, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 65:92.

Turkiem neviens no 15 spēlei pieteiktajiem spēlētājiem laukumā nepavadīja pat 18 minūtes, bet rezultatīvākais ar 12 punktiem bija "Anadolu Efes" vieglais uzbrucējs Birkans Batuks. Čehijas izlasei 13 punktus iemeta Patriks Auda, kuram arī piecas atlēkušās bumbas. Pa 11 punktiem uzbrucējam Lukāšam Palizam un 21 gadu vecajam uzbrucējam Martinam Peterkam.

Čehija šajā turnīrā spēlē bez trim izteiktiem līderiem - "Barcelona" saspēles vadītāja Tomāša Satoranska, "Galatasaray" uzbrucēja Bleika Šilba un "Fenerbahce" centra Jana Veselija.

Nākamo pārbaudes spēli čehi aizvadīs 26. jūnijā, izbraukumā tiekoties ar Horvātiju, bet pirms Belgradas gatavošanās ciklu noslēgs ar trim spēlēm mājās. Divas reizes tiks spēlēts pret Tunisiju (otrais mačs aiz slēgtām durvīm), bet 30. jūnijā mačs pret Meksiku.

Tikmēr Lietuvas klubu izlase ar rezultātu 80:65 starptautiskā turnīrā Ķīnā apspēlēja Jaunzēlandes izlasi, tiekot turnīra finālā.

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA